Wynik wyszukiwania

01/02/2016 Kategoria: Historia

Salon Retromobile 2016 - wyjątkowe modele DSi SM - informacja prasowa

DS 20 PALLAS, SM OR czy DS Coupé Bossaert GT 19 - te niezwykłe samochody będzie można zobaczyć na stoisku marki DS na Salonie Rétromobile, który odbędzie się w dniach 3-7 lutego br. w Paryżu.

Na ekspozycji, zorganizowanej przy wsparciu stowarzyszenia Amicale CITROËN France* oraz fanklubów DS i SM**, będziemy mogli podziwiać pięć prestiżowych modeli oraz najnowsze „dziecko” marki - Nowy DS 3. Tematem przewodnim tegorocznej ekspozycji Marki DS, która już po raz drugi bierze udział w tym salonie, będzie wyrafinowanie i zaawansowane technologie.

czytaj więcej »

05/02/2015 Kategoria: Historia

1955-2015: DS świętuje 60. urodziny w czasie salonu Rétromobile

Powołana niedawno do życia marka DS będzie obecna w czasie 40. edycji salonu Rétromobile w Paryżu w ramach obchodów 60. urodzin modelu DS z 1955 roku. Od 4 do 8 lutego miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać klejnot DS w salonie wystawowym Parc des Expositions w Porte de Versailles i rozsmakować się w historii tego legendarnego samochodu. Wystawa zorganizowana z bezcenną pomocą stowarzyszeń Amicales CITROËN* oraz klubów DS i SM** może poszczycić się pięcioma prestiżowymi modelami oraz jednym z najnowszych modeli Marki czyli DS 3 CABRIO w wersji Ultra Prestige.

czytaj więcej »