Najnowsze informacje

03/07/2020 Kategoria: Modele

TAPICERKA Z MOTYWEM W KSZTAŁCIE BRANSOLETY ZEGARKA SYMBOL DOŚWIADCZENIA DS AUTOMOBILES

Jeden pomysł, jeden kawałek bardzo wysokiej jakości skóry i wyjątkowe wykończenie – to wiedza ekspercka i umiejętności DS Automobiles wykazane poprzez tapicerkę siedzenia z „motywem w kształcie bransolety zegarka” w DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9.

czytaj więcej »

02/06/2020 Kategoria: Modele

DS DRIVE ASSIST INNY RODZAJ PRACY

Dynamika DS 3 CROSSBACK jest wynikiem tak precyzyjnego ustawienia, aby możliwe było zaoferowanie maksymalnej przyjemności z jazdy sygnowanej przez DS Automobiles. Ponadto w zależności od warunków, kierowca może zezwolić na udział technologii w innej formie jazdy – jazdy nowej generacji.
Dostępny z automatyczną skrzynią biegów, DS DRIVE ASSIST toruje drogę do autonomicznej jazdy. Ten system poziomu 2 pozwala, wciąż pod nadzorem kierowcy, na zarządzanie prędkością i pozycjonowaniem DS 3 CROSSBACK na pasie ruchu do 180 km/godz.

czytaj więcej »

29/04/2020 Kategoria: Modele

HIGH FASHION DS AUTOMOBILES ŚCIEG PERŁOWY

Dzięki warsztatowi rzemieślników zajmujących się tapicerką wnętrz samochodów marki DS, DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9 prezentują niespotykane wyrafinowanie. Ściegi perłowe są unikalnym znakiem rozpoznawczym.

czytaj więcej »

27/04/2020 Kategoria: Modele

ZOBACZ WIĘCEJ DS MATRIX LED VISION

Dzięki DS MATRIX LED VISION DS Automobiles jest pierwszym producentem w segmencie B-SUV, który stosuje reflektory matrycowe. Ta zaawansowana technologia okazuje się być prawdziwym atutem pod względem bezpieczeństwa i wygody kierowcy, a także innych użytkowników drogi.

czytaj więcej »