Najnowsze informacje

27/09/2016 Kategoria: Modele

DS 5 COMMANDE SPÉCIALE: PRODUKT JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Paryż jest stolicą luksusu i mody. Nieprzypadkowo DS Automobiles wybrał prestiżowy Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu, aby zaprezentować „Commandes Spéciales” - ofertę modeli DS tworzonych zgodnie z oczekiwaniami klientów. Inicjatywa ta jest inspirowana historią DS, w szczególności prezydenckich DS i DS Prestige. Odwołuje się również do doświadczenia czołowych francuskich producentów wyrobów luksusowych, oferujących swoim klientom przedmioty tworzone „na miarę”. Pierwszym przykładem jest DS 5 Commande Spéciale.

czytaj więcej »

09/03/2016 Kategoria: Modele

DS 5 - nowa nawigacja DS Connect Navi 3D z dostępem do internetu i usługami w czasie rzeczywistym - komunikat prasowy

DS 5 jest już dostępny w polskiej ofercie z systemem nawigacji najnowszej generacji - DS CONNECT NAVI. Nowa nawigacja obejmuje usługi mobilne w czasie rzeczywistym, dostępne bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu, informacje w wyświetlane w trybie 3D, a przede wszystkim możliwość obsługi poszczególnych funkcji za pomocą poleceń głosowych.

czytaj więcej »

17/02/2015 Kategoria: Modele

Nowy DS 5 - symbol Marki DS

Awangardowy styl, dynamiczny układ jezdny, elegancja i dbałość o detale oraz nowoczesne technologie: Nowy DS 5 posiada wszystkie atuty obecnych i przyszłych samochodów spod znaku DS. Jako pierwszy model w Europie, Nowy DS 5 prezentuje nowy styl pasa przedniego oraz inne zmiany potwierdzające tożsamość DS. Staje się on zarazem flagowym modelem Marki.

czytaj więcej »