Najnowsze informacje

03/03/2015 Kategoria: Marka

Salon w Genewie - DS wkracza w nową erę awangardy - komunikat prasowy

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie DS po raz pierwszy zaprezentuje się jako odrębna marka. To ważny etap, wyznaczający początek nowy ery w historii marki, ponieważ DS pokaże w Genewie po raz pierwszy swój nowy logotyp i hasło ‘Spirit of avant-garde’. A także nowy model DS5. Od 5 do 15 marca br. goście odwiedzający salon będą mieli okazję zobaczyć na spektakularnym stoisku DS (Palexpo, pawilon nr 6), samochód koncepcyjny DIVINE DS i dwa samochody pokazowe: DS 5 Moon Dust i DS 21 Pallas ‘rocznik 2015’. Ta ważna międzynarodowa impreza będzie dla nowej Marki Premium okazją do publicznego zaprezentowania swoich ambicji - DS chce, by samochody francuskie ponownie pojawiły się na rynku aut luksusowych.

czytaj więcej »

02/03/2015 Kategoria: Marka

Światowa premiera Marki DS na Facebooku - informacja prasowa

Marka DS wybrała serwis społecznościowy Facebook na głównego partnera światowej premiery nowego modelu DS 5 i nowej tożsamości marki. W tym celu, z okazji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, zmobilizowany został na niespotykaną skalę cały potencjał platformy społecznościowej, jaką jest Facebook.

Spotkajmy się we wtorek 3 marca, o godzinie 14.00 na https://apps.facebook.com/live-ds.

czytaj więcej »

25/02/2015 Kategoria: Marka

Nowa marka Premium - DS - premiera w Polsce - informacja prasowa

Na zbliżającym się Poznań Motor Show, na dedykowanym stoisku zaprezentowana zostanie po raz pierwszy w Polsce nowa marka Premium - DS Automobiles. Równo po 60 latach od premiery legendarnego modelu DS19, który stanowił rewolucję technologiczną, zostanie premierowo pokazany Nowy DS5, który obok swego wielkiego poprzednika, będzie gwiazdą stoiska Marki DS.

czytaj więcej »

19/02/2015 Kategoria: Marka

DS na salonie w Genewie 2015 - komunikat prasowy

Dziewięć miesięcy od powstania marki DS, na salonie genewskim debiutuje Nowy DS 5 odświeżony zgodnie z obecnymi tendencjami stylistycznymi. Będzie on eksponowany u boku kultowego modelu DS 21oraz najnowszego projektu DIVINE DS. Od nowego pasa przedniego DS Wings po wydajne silniki, od technologii „high tech” po know-how godny luksusowych marek z tradycjami, modele DS uosabiają dążenie do doskonałości. Ta ważna międzynarodowa impreza będzie dla nowej marki Premium okazją do publicznego zaprezentowania swoich ambicji – DS chce, by samochody francuskie ponownie pojawiły się na rynku aut luksusowych.

czytaj więcej »