Wynik wyszukiwania

15/01/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH POWIĘKSZA SWOJĄ PRZEWAGĘ W MISTRZOSTWACH

Jean-Éric Vergne, startujący do wyścigu o e-Prix Marrakeszu z pierwszej linii, już na pierwszym zakręcie przypuścił atak na pozycję lidera. Niestety, zbyt śmiały manewr kierowcy zespołu DS TECHEETAH zakończył się piruetem. Obrońca tytułu mistrzowskiego w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Formuły E wznowił jazdę na ostatnim miejscu i przystąpił do odrabiania strat. Na mecie wyścigu francuski kierowca zajął piąte miejsce i zdobył dzięki temu ważne punkty dla zespołu.

Zespół DS TECHEETAH ma za sobą doskonałe rozpoczęcie nowego sezonu 2018/2019 Formuły E ABB FIA. W pierwszej rundzie kierowcy teamu zajęli miejsca w pierwszej piątce i zapewnili mu pozycję lidera w klasyfikacji zespołowej. Obecnie DS TECHEETAH jest gotów do startu w drugiej rundzie, która odbędzie się w sobotę 12 stycznia na torze ulicznym w Marrakeszu w Maroku.