Najnowsze informacje

19/02/2015 Kategoria: Marka

DS na salonie w Genewie 2015 - komunikat prasowy

Dziewięć miesięcy od powstania marki DS, na salonie genewskim debiutuje Nowy DS 5 odświeżony zgodnie z obecnymi tendencjami stylistycznymi. Będzie on eksponowany u boku kultowego modelu DS 21oraz najnowszego projektu DIVINE DS. Od nowego pasa przedniego DS Wings po wydajne silniki, od technologii „high tech” po know-how godny luksusowych marek z tradycjami, modele DS uosabiają dążenie do doskonałości. Ta ważna międzynarodowa impreza będzie dla nowej marki Premium okazją do publicznego zaprezentowania swoich ambicji – DS chce, by samochody francuskie ponownie pojawiły się na rynku aut luksusowych.

czytaj więcej »

17/02/2015 Kategoria: Modele

Nowy DS 5 - symbol Marki DS

Awangardowy styl, dynamiczny układ jezdny, elegancja i dbałość o detale oraz nowoczesne technologie: Nowy DS 5 posiada wszystkie atuty obecnych i przyszłych samochodów spod znaku DS. Jako pierwszy model w Europie, Nowy DS 5 prezentuje nowy styl pasa przedniego oraz inne zmiany potwierdzające tożsamość DS. Staje się on zarazem flagowym modelem Marki.

czytaj więcej »

13/02/2015 Kategoria: Sport

ŚNIEG I LÓD WYZWANIEM DLA DS3 WRC!

Załogi Citroën Total Abu Dhabi WRT - Mads Østberg/Jonas Andersson oraz Kris Meeke/Paul Nagle poprowadzą dwa DS 3 WRC Rajdzie Szwecji.
Szwedzka runda to jedyny w pełni zimowy rajd w kalendarzu Mistrzostw Świata. W tym roku spodziewane są perfekcyjne warunki do rywalizacji na śniegu i lodzie.
Pięciu kierowców, w tym młody utalentowany Francuz Stéphane Lefebryzm, pojawiło się na liście zgłoszeń w DS 3 R5.

czytaj więcej »

05/02/2015 Kategoria: Historia

1955-2015: DS świętuje 60. urodziny w czasie salonu Rétromobile

Powołana niedawno do życia marka DS będzie obecna w czasie 40. edycji salonu Rétromobile w Paryżu w ramach obchodów 60. urodzin modelu DS z 1955 roku. Od 4 do 8 lutego miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać klejnot DS w salonie wystawowym Parc des Expositions w Porte de Versailles i rozsmakować się w historii tego legendarnego samochodu. Wystawa zorganizowana z bezcenną pomocą stowarzyszeń Amicales CITROËN* oraz klubów DS i SM** może poszczycić się pięcioma prestiżowymi modelami oraz jednym z najnowszych modeli Marki czyli DS 3 CABRIO w wersji Ultra Prestige.

czytaj więcej »