Najnowsze informacje

16/05/2017 Kategoria: Marka

DS 7 Crossback - pierwszy oficjalny przejazd nowego Prezydenta Francji

Po objęciu urzędu prezydenta Republiki Francuskiej, Emmanuel Macron na swój pierwszy przejazd wybrał DS 7 CROSSBACK, nowy model DS Automobiles, którego premiera odbyła się dwa miesiące temu. „Prezydencki” DS 7 CROSSBACK jest odpowiednio spersonalizowany. Wyposażony został m.in. w otwierany dach, aby umożliwić nowo wybranemu prezydentowi Republiki Francuskiej swobodne pozdrawianie Francuzów zebranych na Polach Elizejskich.

czytaj więcej »

03/03/2017 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK NAJWAŻNIEJSZĄ Z CZTERECH ŚWIATOWYCH PREMIER MARKI ds NA SALONIE SAMOCHODOWYM w GENEWIE w 2017

DS 7 CROSSBACK, nowy SUV i pierwszy model drugiej generacji samochodów DS, będzie najważniejszą z czterech światowych premier, jakie marka zaprezentuje na 87. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.
Dodatkowo zobaczyć będzie można jego przedpremierową, limitowaną, ekskluzywną wersję DS 7 CROSSBACK La Première. Model będzie można również zarezerwować online już od wtorku 7 marca do 31 grudnia 2017. Kilka kliknięć na stronie www.reservationLaPremiere.DS7Crossback.fr wystarczy, żeby stać się jednym z pierwszych, którzy zasiądą za jego kierownicą.
Marka DS, słynąca z ultra- ekskluzywnych samochodów, zaprezentuje również w ramach światowej premiery dwa inne modele: DS 5 Prestige, który jest ukłonem w stronę kultowego modelu DS19 Prestige z 1958 roku oraz DS 3 Ines de la Fressange – kwinesencję paryskiego szyku.
W ramach salonu marka DS. przeniesie swoich wielbicieli do wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając im skonfigurowanie własnego modelu DS i zajęcie miejsca za jego kierownicą, także w modelu DS 7 CROSSBACK. Będzie można również zobaczyć hybrydę - pojazd demonstracyjny E-TENSE, który pojawi się w katalogu za dwa lata.

czytaj więcej »

28/02/2017 Kategoria: Modele

DS 7 Crossback - nowy SUV według DS - informacja prasowa

DS 7 CROSSBACK - nowy SUV według DS, innowacja i know-how rodem z ParyŻa

czytaj więcej »

28/02/2017 Kategoria: Marka

Nowy DS 7 Crossback już dziś – 28 lutego o godzinie 14.00 na żywo:

czytaj więcej »