Wynik wyszukiwania

26/04/2019 Kategoria: Sport

DUŻE NADZIEJE DS TECHEETAH PRZED RUNDĄ W PARYŻU

Dwa tygodnie temu w Rzymie, w pierwszym wyścigu w sezonie 2018/2019 Formuły E ABB FIA na kontynencie europejskim, kierowca zespołu DS TECHEETAH André Lotterer zdobył pole position i był bliski zwycięstwa. Wynik niemieckiego zawodnika zapewnił chińskiemu zespołowi awans na pierwsze miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

czytaj więcej »

19/04/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS PERFORMANCE AKTYWNIE PRZYGOTOWUJE SIĘ DO SEZONU 2019/2020 W WYŚCIGACH FORMUŁY E

Ledwie skończyło się świętowanie pierwszego w tym sezonie zwycięstwa zespołu DS TECHEETAH i bolidu DS E-TENSE FE19, którym Jean-Éric Vergne wygrał wyścig w Chinach, a już zespół DS Performance rozpoczął intensywne prace nad rozwijaniem tego pojazdu. W ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA wprowadzane są pierwsze z wielu przewidzianych modyfikacji w układzie napędowym samochodu.

czytaj więcej »

17/04/2019 Kategoria: Sport

DRUGIE MIEJSCE DS TECHEETAH W RZYMIE I PROWADZENIE W TABELI PRZED RUNDĄ W PARYŻU!

W wyścigu Formuły E o e-Prix Rzymu André Lotterer zakwalifikował się do startu z pole position, a na mecie zajął drugie miejsce. Ten wynik oznacza, że zespół DS TECHEETAH obejmuje prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów i ma doskonałą pozycję wyjściową do dalszej rywalizacji. Najbliższa runda odbędzie się 27 kwietnia na własnym terenie marki DS – w Paryżu.

czytaj więcej »

17/04/2019 Kategoria: Sport

DLA ZESPOŁU DS TECHEETAH WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO RZYMU

Od chwili swojego pierwszego zwycięstwa w bieżącym sezonie, odniesionego w Chinach, zespół DS TECHEETAH intensywnie pracuje na kolejne sukcesy. Ekipa techniczna i kierowcy mają za sobą testy w symulatorze, będące częścią przygotowań do pierwszego w tym sezonie wyścigu na kontynencie europejskim – e-Prix Rzymu.

czytaj więcej »