Wynik wyszukiwania

13/07/2020 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES W MODZIE

• DS Automobiles, oficjalny partner Paris Fashion Week®, ujawnia wyjątkową sesję zdjęciową przedstawiającą wschodzącą scenę mody i modele elektryczne E-TENSE.
• Ta inicjatywa DS Automobiles jest częścią kompleksowego projektu, który ucieleśnia francuskie doświadczenie w dziedzinie luksusowych samochodów, czego dowodem było już wiele współpracy z renomowanymi firmami i rzemieślnikami.

czytaj więcej »

27/05/2020 Kategoria: Marka

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION ZAWIESZENIE MARKI DS W 21 WIEKU

Zaprezentowany w 1955 roku oryginalny model DS był ogromnym zaskoczeniem, nie tylko pod względem wizjonerskim i rzeźbiarskim, ale także awangardową technologią. Ludzie wciąż pamiętają hydropneumatyczne zawieszenie, system, który ustanawia nowe standardy przyczepności i komfortu.

czytaj więcej »

12/05/2020 Kategoria: Marka

Stopniowy i bezpieczny restart zakładu produkcji silników PureTech Groupe PSA

• Wdrożenie wzmocnionych środków higieny osobistej i barier zabezpieczających, wspólnie z partnerami społecznymi, przed ponownym rozpoczęciem działalności.
• Audyt potwierdzający wdrożenie zabezpieczeń w 100% jednostek produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i komercyjnych Grupy.
• Stopniowe i bezpieczne wznowienie działalności produkcyjnej, w powiązaniu z działalnością komercyjną.

czytaj więcej »

11/05/2020 Kategoria: Marka

Groupe PSA przedstawia nowe zasady pracy w odpowiedzialny sposób

- Podejście zgodne z niepodważalną zasadą ochrony pracowników i firmy
- Projekt, który przyczynia się do osiągnięcia przez Groupe PSA lepszych wyników w zakresie ochrony środowiska, poprzez zmniejszenie śladu węglowego firmy
- Osiągnięcie komplementarności pomiędzy pracą zdalną a pracą zespołową w biurze
- Projekt, który promuje elastyczność, wydajność i lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, opracowany we współpracy z partnerami społecznymi i jako kontynuacja porozumienia „Motywacja i dobre samopoczucie w pracy”.

czytaj więcej »