Wynik wyszukiwania

24/05/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH W DRODZE DO BERLINA, NA DOMOWY WYŚCIG ANDRÉ LOTTERERA

DS TECHEETAH wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji producentów w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Formuły E FIA ABB dwa tygodnie temu dzięki zdobyciu 38 pkt w E-Prix Monako. Tego dnia Jean-Éric Vergne nie tylko wygrał wyścig, lecz także awansował na czoło tabeli kierowców. Jego kolega z zespołu André Lotterer pokazał swoje umiejętności i przebił się z końca stawki na siódmą pozycję na mecie – dzięki
zdobytym punktom utrzymał drugą pozycję w klasyfikacji indywidualnej. Lotterer prowadzi też w voestalpine European Races, czyli w części sezonu obejmującej wyścigi w Europie.

czytaj więcej »

14/05/2019 Kategoria: Sport

WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO JEAN-ÉRICA VERGNE’A W MONAKO

W dziewiątej rundzie Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA 2018/2019 kierowca zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne najpierw zdobył pole position, a następnie prowadził od startu do mety i wygrał wyścig o e-Prix Monako.

czytaj więcej »

10/05/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH WYRUSZA DO MONAKO, BY POWIĘKSZYĆ SWOJĄ PRZEWAGĘ W KLASYFIKACJI

Dziesiąta runda sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA odbędzie się 11 maja w Monako. Zespół DS TECHEETAH przystępuje do niej w roli lidera klasyfikacji generalnej konstruktorów, a jego kierowcy André Lotterer i Jean-Éric Vergne zajmują, odpowiednio, miejsca drugie i szóste w klasyfikacji indywidualnej mistrzostw.

czytaj więcej »

30/04/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH LIDEREM KLASYFIKACJI PO DRUGIM MIEJSCU ANDRÉ LOTTERERA W PARYŻU

Czwarta edycja wyścigu o e-Prix Paryża, dla marki DS Automobiles będąca występem na własnym terenie, okazała się pierwszą rundą w historii mistrzostw świata Formuły E rozegraną w deszczu. Na ulicznym torze w stolicy Francji zespół DS TECHEETAH odniósł kolejny sukces – na mecie André Lotterer zajął drugie miejsce, a Jean-Éric Vergne szóste.

czytaj więcej »