Wynik wyszukiwania

09/05/2017 Kategoria: Sport

FIA Formula E - DS Virgin Racing z ambicjami na podium w Monako

Zespół DS Virgin Racing przygotowuje się do wyścigu o ePrix Monako. Po zdobyciu miejsca na podium w Meksyku oczekiwania są wysokie.

czytaj więcej »

05/04/2017 Kategoria: Sport

FIA Formula E - Awans DS Virgin Racing na trzecią pozycję w mistrzostwach

Na mecie widowiskowego wyścigu o ePrix Meksyku Sam Bird po raz kolejny zdobył dla zespołu DS Virgin Racing miejsce na podium. Drugi zawodnik zespołu, José María López, był szósty.
DS Virgin Racing pokazał W pełni swój potencjał. José María López utrzymywał się na prowadzeniu przez wiele okrążeń – do chwili, gdy podczas próby wyprzedzenia Jérôme’a d’Ambrosio popełnił błąd i obrócił się.
Po uzyskaniu w Meksyku dobrego wyniku zespół z optymizmem podchodzi do następnej rundy, która odbędzie się w Monako.

czytaj więcej »

20/02/2017 Kategoria: Sport

JOSÉ MARÍA LÓPEZ AWANSUJE O DZIESIĘĆ POZYCJI W BUENOS AIRES!

W wyścigu o ePrix Buenos Aires zespół DS Virgin Racing pokazał znakomitą formę podczas treningów, jednak nie zdołał jej przełożyć na wysokie pozycje na mecie.
Sam Bird, zwycięzca ubiegłorocznej edycji wyścigu, nie był w stanie wykorzystać swoich szans z powodu uszkodzenia bolidu po uderzeniu w ścianę na początku wyścigu.
Miejscowy idol José María López ruszył z ostatniego pola startowego i awansował w trakcie wyścigu aż o dziesięć pozycji, zdobywają punkty za zajęcie dziesiątego miejsca.

czytaj więcej »

17/02/2017 Kategoria: Sport

SAM BIRD ORAZ IDOL MIEJSCOWEJ PUBLICZNOŚCI – JOSÉ MARIA LÓPEZ WYSTARTUJĄ W ARGENTYNIE W BARWACH ZESPÓŁU DS VIRGIN RACING

Sam Bird wystartuje w Buenos Aires na torze, na którym w ubiegłym sezonie zwyciężył w barwach zespołu DS Virgin Racing
Bohater narodowy Argentyny, trzykrotny Mistrz Świata w wyścigach WTCC FIA José María López stanie na starcie trzeciej rundy Wyścigowych Mistrzostw Świata FIA Formuły E 2016/2017 jako jedyny kierowca z kraju-gospodarza.
„Ten tor przypomina mi najpiękniejsze chwile minionego sezonu Formuły E” – podkreśla Brytyjczyk Sam Bird.

czytaj więcej »