Najnowsze informacje

06/03/2019 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES LIDEREM NA RYNKU SAMOCHODÓW ZELEKTRYFIKOWANYCH KLASY PREMIUM

• Podczas szczytu „New Energy Summit. E-TENSE Era” zorganizowanego w ramach wydarzeń
poprzedzających otwarcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, firma DS Automobiles rozpoczęła przyjmowanie zamówień od klientów na modele DS 3 CROSSBACK E TENSE i DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 we Francji.

• DS Automobiles jest pierwszym producentem samochodów klasy premium oferującym w 100% elektryczny SUV z segmentu B oraz SUV klasy premium z napędem hybrydowym plug-in o zasięgu 50 km na napędzie elektrycznym (w cyklu WLTP).

• W ramach działań na rzecz transformacji energetycznej, firma DS Automobiles zorganizowała wydarzenie pod hasłem „New Energy Summit. E-TENSE Era”. Spotkanie prowadzone przez Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego marki oraz Jean-Érica Vergne’a, mistrza Formuły E i ambasadora E-TENSE z udziałem zaproszonych ekspertów w dziedzinie e-mobilności miało na celu podjęcie dyskusji na tematy związane z rozwojem zrównoważonego transportu i zaangażowanie uczestników w działania w tym obszarze.

czytaj więcej »

28/09/2018 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 - POTĘŻNA MOC HYBRYDY BY DS

DS Automobiles wprowadza do segmentu kompaktowych SUV-ów model DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o potężnej mocy. W ten sposób DS Automobiles umacnia swoją pozycję w technologicznej awangardzie. Doskonałość francuskiego know-how wyraża się w DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w następujący sposób: 300 KM i 450 Nm momentu obrotowego, napęd na cztery koła, 50 kilometrów zasięgu w trybie w 100 % elektrycznym (w cyklu WLTP) i odzyskiwanie energii podczas zwalniania i hamowania.
Wszystkie nowe modele DS Automobiles, począwszy od DS 7 CROSSBACK, będą zelektryfikowane.

czytaj więcej »

13/09/2018 Kategoria: Modele

Zapraszamy na premierę live na naszym profilu na facebooku.

czytaj więcej »

05/09/2018 Kategoria: Modele

WSZYSTKIE MODELE DS AUTOMOBILES OFEROWANE KLIENTOM UZYSKAŁY HOMOLOGACJĘ ZGODNĄ Z PROTOKOŁEM WLTP

DS 7 CROSSBACK od początku spełnia najostrzejsze wymagania testu WLTP. Obecnie wymagania te spełniają również pozostałe modele marki DS Automobiles. Zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone w tym teście są zbliżone do rzeczywistych warunków użytkowania samochodu.

czytaj więcej »