Wynik wyszukiwania

10/07/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH PRZED WIELKIM FINAŁEM W NOWYM JORKU

Dwie ostatnie rundy sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA ABB odbędą się w sobotę i niedzielę, 13-14 lipca, w Nowym Jorku. Zespół DS TECHEETAH i Jean-Éric Vergne są liderami obydwu klasyfikacji mistrzostw – konstruktorów i kierowców.

czytaj więcej »

27/06/2019 Kategoria: Sport

JEAN-ÉRIC VERGNE – KRÓL BERNA

Jean-Éric Vergne zabłysnął rewelacyjnym występem w wyścigu o E-Prix Szwajcarii. Francuski kierowca wywalczył pole position, zwyciężył w wyścigu i dodatkowo zapewnił sobie wygraną w serii voestalpine, czyli tytuł najlepszego zawodnika w europejskich rundach sezonu. Przy okazji reprezentant zespołu DS TECHEETAH jako pierwszy zawodnik w historii Formuły E zapewnił sobie pole position, startując w kwalifikacjach z Grupy 1, i na razie jako jedyny odniósł trzy zwycięstwa w trwającym sezonie 2018-19.

czytaj więcej »

21/06/2019 Kategoria: Sport

CEL: PODWÓJNE PODIUM ZESPOŁU DS TECHEETAH W BERNIE

Jedenasta runda sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA ABB zostanie rozegrana na ulicach stolicy Szwajcarii 22 czerwca 2019 r. Do ostatniej europejskiej rundy w kalendarzu Formuły E zespół DS TECHEETAH przystępuje w roli lidera obydwu klasyfikacji – indywidualnej i zespołowej, jednocześnie prowadząc także w dodatkowej klasyfikacji voestalpine (wyścigów odbywających się na kontynencie europejskim).

czytaj więcej »

29/05/2019 Kategoria: Sport

JEAN-ÉRIC VERGNE NA TRZECIM MIEJSCU W BERLINIE. ZESPÓŁ POWIĘKSZA PRZEWAGĘ W OBU KLASYFIKACJACH

Kierowcy zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne i André Lotterer dali z siebie wszystko w wyścigu Formuły E rozegranym w stolicy Niemiec. Vergne ruszał z ósmej, Lotterer dopiero z 21. pozycji startowej. Obydwaj od początku atakowali, wyprzedzali rywali i przebijali się przez peleton, awansując na coraz wyższe miejsca. Jean-Éric ukończył 10. rundę Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA ABB na trzecim miejscu i zaliczył 15 pkt. Wynik ten umacnia go na prowadzeniu w klasyfikacji kierowców.

czytaj więcej »