Wynik wyszukiwania

17/02/2017 Kategoria: Sport

SAM BIRD ORAZ IDOL MIEJSCOWEJ PUBLICZNOŚCI – JOSÉ MARIA LÓPEZ WYSTARTUJĄ W ARGENTYNIE W BARWACH ZESPÓŁU DS VIRGIN RACING

Sam Bird wystartuje w Buenos Aires na torze, na którym w ubiegłym sezonie zwyciężył w barwach zespołu DS Virgin Racing
Bohater narodowy Argentyny, trzykrotny Mistrz Świata w wyścigach WTCC FIA José María López stanie na starcie trzeciej rundy Wyścigowych Mistrzostw Świata FIA Formuły E 2016/2017 jako jedyny kierowca z kraju-gospodarza.
„Ten tor przypomina mi najpiękniejsze chwile minionego sezonu Formuły E” – podkreśla Brytyjczyk Sam Bird.

czytaj więcej »

16/02/2017 Kategoria: Sport

DS Performance wybiera Total

W ramach kontynuowanej i przedłużonej do 2021 roku ogólnoświatowej umowy pomiędzy firmą Total a koncernem PSA, Total wspiera team DS Performance w mistrzostwach FIA Formuły E.
Doświadczenie i wiedza firmy Total będzie korzystna dla osiągów jednomiejscowego całkowicie elektrycznego bolidu DSV-02, który został zaprojektowany przez DS Performance.
Współpraca obu firm skupia się na opracowywaniu stworzonych dla tego pojazdu produktów - smarów i płynów, umożliwiających poprawę sprawności i mocy pojazdu, a także zmniejszających ilość zużywanej energii.

czytaj więcej »

03/02/2017 Kategoria: Sport

DS VIRGIN RACING ZATRUDNIA ALEXA LYNNA JAKO KIEROWCĘ REZERWOWEGO

Kierowca testowy w F1, Mistrz GP3 i zwycięzca w Makau. Lynn oświadcza: - „Formuła E to bez wątpienia najbardziej konkurencyjne mistrzostwa na świecie i chcę w nich wziąć udział.”

czytaj więcej »

15/11/2016 Kategoria: Sport

Formula E - runda 2 -Marrakesz

Sam Bird zajmuje w Marrakeszu drugie miejsce.
Zespół DS zdobywa swoje pierwsze punkty w nowym sezonie dzięki zajęciu przez Sama Birda miejsca na podium oraz dziesiątej pozycji José Maríi Lópeza.

czytaj więcej »