Najnowsze informacje

06/03/2020 Kategoria: Modele

DZIKOŚĆ HYBRYDY - NOWA KAMPANIA REKLAMOWA DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

- W marcu DS Automobiles rozpoczyna w Polsce kampanię reklamową swojego najnowszego hybrydowego SUV-a klasy premium – DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. Towarzyszyć jej będzie klimatyczny i elektryzujący film reklamowy.
- Produkcja zdobyła już uznanie podczas targów Festival Automobile International w Paryżu. Nagrodzono ją Grand Prix za najlepszy film reklamowy.

czytaj więcej »

18/11/2019 Kategoria: Modele

ELEKTRYCZNA PREMIERA W WARSZAWIE

• Elektryfikacja będzie motywem przewodnim stoiska DS Automobiles podczas warszawskich targów Fleet Market. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce flagowy model DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.
• DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 to hybrydowy SUV klasy premium. Model od niedawna jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.

czytaj więcej »

14/11/2019 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: POŁĄCZENIE WYRAFINOWANIA I ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII, KTÓRE WYZNACZA NOWE STANDARDY

• Najlepsze osiągi w klasie (zasięg do 58 km w trybie zeroemisyjnym, emisja CO2 na poziomie 30 g na kilometr oraz spalanie na poziomie 1,3 l benzyny na 100 km (według WLTP) przy mocy 300 KM i napędzie na cztery koła), plasują model DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w czołówce segmentu C-SUV i całej francuskiej motoryzacji.
• Wierna swoim wartościom marka DS Automobiles oferuje najlepszej jakości materiały zapewniające najwyższej klasy komfort, w tym kilka wersji skóry ziarnistej lub skóry Nappa i Alcantary® oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak tryb jazdy autonomicznej drugiego poziomu DS CONNECTED PILOT oraz aktywne zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION.
• Dostępna już wersja DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 wyprzedza swoje czasy i już teraz jest zgodna z przepisami, które zgodnie z przewidywaniami mogą zostać wprowadzone w przyszłości. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu kierowcom możliwości korzystania z szerokiej gamy rozwiązań w zakresie mobilności.

czytaj więcej »

10/06/2019 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 - 31 GRAM CO2 NA KILOMETR

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 jest szczytowym osiągnięciem francuskiej technologii. Samochód został homologowany zgodnie z nowym protokołem WLTP z wynikiem 31 g CO2 /km i rekordowo niskim zużyciem paliwa 1,4 l/100 km.
W trybie zerowej emisji DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 pokonuje 58 kilometrów (zgodnie z protokołem WLTP).
To wzorcowy wynik jak na SUV-a klasy premium, który łączy napęd hybrydowy z układem przeniesienia napędu na cztery koła.

czytaj więcej »