Najnowsze informacje

17/05/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA wprowadza nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych Spoticar

Groupe PSA wprowadza Spoticar - nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych
• Jednolity program sprzedaży samochodów używanych popularnych marek Groupe PSA zostanie uruchomiony w 11 krajach Europy w 2019 r.
• Nowa oferta będzie dostępna na specjalnej stronie internetowej oraz u wyspecjalizowanych dealerów.
• Inicjatywa pomoże w realizacji wyznaczonego w planie „Push to Pass” celu 1 miliona umów sprzedaży oraz innych transakcji w segmencie samochodów używanych rocznie do 2021 r.

czytaj więcej »

14/05/2019 Kategoria: Sport

WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO JEAN-ÉRICA VERGNE’A W MONAKO

W dziewiątej rundzie Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA 2018/2019 kierowca zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne najpierw zdobył pole position, a następnie prowadził od startu do mety i wygrał wyścig o e-Prix Monako.

czytaj więcej »

10/05/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH WYRUSZA DO MONAKO, BY POWIĘKSZYĆ SWOJĄ PRZEWAGĘ W KLASYFIKACJI

Dziesiąta runda sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA odbędzie się 11 maja w Monako. Zespół DS TECHEETAH przystępuje do niej w roli lidera klasyfikacji generalnej konstruktorów, a jego kierowcy André Lotterer i Jean-Éric Vergne zajmują, odpowiednio, miejsca drugie i szóste w klasyfikacji indywidualnej mistrzostw.

czytaj więcej »

30/04/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH LIDEREM KLASYFIKACJI PO DRUGIM MIEJSCU ANDRÉ LOTTERERA W PARYŻU

Czwarta edycja wyścigu o e-Prix Paryża, dla marki DS Automobiles będąca występem na własnym terenie, okazała się pierwszą rundą w historii mistrzostw świata Formuły E rozegraną w deszczu. Na ulicznym torze w stolicy Francji zespół DS TECHEETAH odniósł kolejny sukces – na mecie André Lotterer zajął drugie miejsce, a Jean-Éric Vergne szóste.

czytaj więcej »