Najnowsze informacje

28/09/2018 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 - POTĘŻNA MOC HYBRYDY BY DS

DS Automobiles wprowadza do segmentu kompaktowych SUV-ów model DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o potężnej mocy. W ten sposób DS Automobiles umacnia swoją pozycję w technologicznej awangardzie. Doskonałość francuskiego know-how wyraża się w DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w następujący sposób: 300 KM i 450 Nm momentu obrotowego, napęd na cztery koła, 50 kilometrów zasięgu w trybie w 100 % elektrycznym (w cyklu WLTP) i odzyskiwanie energii podczas zwalniania i hamowania.
Wszystkie nowe modele DS Automobiles, począwszy od DS 7 CROSSBACK, będą zelektryfikowane.

czytaj więcej »

18/09/2018 Kategoria: Marka

PSA Aftermarket na Salonie Automechanika we Frankfurcie

• Światowa ofensywa, premiery nowych produktów i usług
• Groupe PSA kontynuuje wdrażanie wielomarkowej strategii na rynku aftermarket, która jest jednym z filarów planu strategicznego Push to Pass

Celem, jaki stawia sobie Groupe PSA, jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów w zakresie obsługi posprzedażnej na całym świecie, niezależnie od ich budżetu jak również marki i wieku samochodu.

czytaj więcej »

14/09/2018 Kategoria: Modele

DS 3 CROSSBACK - IKONA STYLU HIGH-TECH

Imponujący styl i niespotykane proporcje nadwozia, unikatowe, innowacyjne rozwiązania i najwyższy poziom wyrafinowania, w 100% elektryczna wersja E-TENSE... Model DS 3 CROSSBACK pokonuje kolejne granice. Całkowicie nowa platforma, na której został zbudowany, stwarza zupełnie nowe możliwości techniczne i stylistyczne. Model DS 3 CROSSBACK czuje się swobodnie w mieście i na trasie. Wykracza poza utarte schematy dzięki wielu przełomowym rozwiązaniom technologicznym, takim jak reflektory DS MATRIX LED VISION, automatycznie wysuwane, wtopione w powierzchnię drzwi klamki, w pełni cyfrowe miejsce kierowcy… Awangarda w połączeniu z licznymi systemami bezpieczeństwa i wspomagania prowadzenia, w tym systemem jazdy autonomicznej drugiego poziomu, zapewnia bezprecedensową jazdę w warunkach dyskretnego komfortu i wyciszenia.
Elegancki i przyciągający uwagę DS 3 CROSSBACK bez wątpienia zainteresuje klientów, którzy poszukują stylowego, dynamicznego i wyposażonego w najnowsze technologie SUV-a.

czytaj więcej »

13/09/2018 Kategoria: Modele

Zapraszamy na premierę live na naszym profilu na facebooku.

czytaj więcej »