Najnowsze informacje

10/01/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH PRZYSTĘPUJE DO E-PRIX MARRAKESZU JAKO LIDER KLASYFIKACJI

Zespół DS TECHEETAH ma za sobą doskonałe rozpoczęcie nowego sezonu 2018/2019 Formuły E ABB FIA. W pierwszej rundzie kierowcy teamu zajęli miejsca w pierwszej piątce i zapewnili mu pozycję lidera w klasyfikacji zespołowej. Obecnie DS TECHEETAH jest gotów do startu w drugiej rundzie, która odbędzie się w sobotę 12 stycznia na torze ulicznym w Marrakeszu w Maroku.

czytaj więcej »

20/12/2018 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH NA CZELE KLASYFIKACJI PO PIERWSZEJ RUNDZIE WYŚCIGOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA FORMUŁY E W SEZONIE 2018/2019

Runda otwierająca nowy sezon wyścigowy Formuły E została rozegrana w Arabii Saudyjskiej, w mieście Ad-Dirijja. Po pełnym emocji i dramatycznych zwrotów akcji wyścigu aktualny mistrz świata Formuły E Jean-Éric Vergne minął linię mety swoim bolidem DS E-TENSE FE19 jako drugi. Jego kolega z zespołu André Lotterer ukończył wyścig na piątym miejscu, jednak przebieg rywalizacji wskazuje na to, że zespołowi DS TECHEETAH niewiele zabrakło do podwójnego zwycięstwa.

czytaj więcej »

19/12/2018 Kategoria: Marka

Wzmocnienie struktury organizacyjnej działu komunikacji Groupe PSA w Polsce

W ramach zwiększania efektywności Groupe PSA w Polsce oraz ujednolicenia struktury organizacyjnej firmy, został wyodrębniony osobny dział Public Relations. Nowa organizacja działu ma na celu zapewnienie bardziej efektywnej koordynacji działań komunikacyjnych w ramach Groupe PSA w Polsce, z zachowaniem odrębności i właściwego pozycjonowania marek Peugeot, Citroën, DS i Opel.

czytaj więcej »

26/11/2018 Kategoria: Marka

Tomasz Chodkiewicz dyrektorem działu sprzedaży flotowej marek Peugeot, Citroën, DS i Opel w Polsce.

W ramach działań zwiększających efektywność struktury organizacyjnej Groupe PSA w Polsce utworzony został wielomarkowy dział sprzedaży flotowej. Stanowisko dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Peugeot, Citroën, DS i Opel objął Tomasz Chodkiewicz.

czytaj więcej »