Wynik wyszukiwania

17/05/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA wprowadza nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych Spoticar

Groupe PSA wprowadza Spoticar - nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych
• Jednolity program sprzedaży samochodów używanych popularnych marek Groupe PSA zostanie uruchomiony w 11 krajach Europy w 2019 r.
• Nowa oferta będzie dostępna na specjalnej stronie internetowej oraz u wyspecjalizowanych dealerów.
• Inicjatywa pomoże w realizacji wyznaczonego w planie „Push to Pass” celu 1 miliona umów sprzedaży oraz innych transakcji w segmencie samochodów używanych rocznie do 2021 r.

czytaj więcej »

24/04/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej w ramach projektu europejskiego L3Pilot

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej. Od początku kwietnia samochody grupy z systemem autonomicznego prowadzenia poziomu 3*, w ramach europejskiego projektu L3Pilot, poruszają się po drogach publicznych. Przez cały czas trwania projektu, samochody grupy biorą udział w testach drogowych, których celem jest sprawdzenie prawidłowego działania funkcji jazdy autonomicznej na drogach szybkiego ruchu.

czytaj więcej »

19/04/2019 Kategoria: Marka

SALON SAMOCHODOWY SZANGHAJ 2019 - AZJATYCKA PREMIERA ZELEKTRYFIKOWANYCH MODELI DS 3 CROSSBACK E-TENSE i DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4

Na tegorocznej edycji salonu samochodowego w Szanghaju, który rozpoczął się we wtorek 16 kwietnia DS AUTOMOBILES prezentuje gamę zelektryfikowanych samochodów, które wpisują się w ogólnoświatową strategię elektryfikacji marki. Na stoisku o powierzchni 700 m2 przykuwającym uwagę wyrafinowaniem i zaawansowanymi technologiami można zobaczyć:
• DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 wyposażony w niezwykle wydajny hybrydowy napęd benzynowy,
• DS 3 CROSSBACK E-TENSE - nowego SUV-a marki, ikonę stylu high-tech, w wersji w 100% elektrycznej,
• DS X E-TENSE - w pełni elektryczny dreamcar, będący wizją luksusowego samochodu marzeń 2035 roku marki DS,
• DS E-TENSE FE 19 - w 100% elektryczny jednomiejscowy bolid z mistrzostw FIA Formuły E, który godnie bronił barw zespołu DS TECHEETAH w ostatnich wyścigach, m.in. w Sanya w Chinach.
Podobnie jak firmowy zespół startujący w Formule E, który z wyścigu na wyścig przesuwa granice technologii, marka dzień po dniu realizuje proces elektryfikacji swoich modeli na całym świecie, by stał się rzeczywistością.

czytaj więcej »

02/04/2019 Kategoria: Marka

Wojciech Mieczkowski - dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, w uznaniu za udane połączenie na polskim rynku dwóch organizacji – Groupe PSA i Opla, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku. Nagrodę odebrał z rąk Cezarego Szymanka, redaktora naczelnego rp.pl (Rzeczpospolita) podczas Poznań Motor Show 2019.

czytaj więcej »