Wynik wyszukiwania

27/03/2020 Kategoria: Marka

Groupe PSA wdraża wzmocnione środki ochrony zdrowia w celu stworzenia warunków do bezpiecznego i stopniowego powrotu do pracy

- Procedura zdrowotna wzmacniająca środki zapobiegawcze
- Audyty wzmocnionych procedur bezpieczeństwa
- Harmonogram stopniowego i bezpiecznego wznowienia działalności

czytaj więcej »

13/03/2020 Kategoria: Marka

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT SM 2020

- Pięćdziesiąta rocznica debiutu modelu SM, który został zaprezentowany 10 marca 1970 r. w Genewie.
- Nowoczesna wersja SM, symbolu awangardowej stylistyki, zostanie wybrana w ramach konkursu DS DESIGN STUDIO PARIS na „SM 2020”.
- Na kanałach społecznościowych DS Automobiles (Facebook i Twitter) można głosować na jeden z sześciu projektów DS DESIGN STUDIO PARIS.
- W konkursie mogą wziąć udział także inni projektanci – wystarczy opublikować swoje prace na Instagramie lub Twitterze z oznaczeniem @DS_Official i #SM2020.

czytaj więcej »

05/03/2020 Kategoria: Marka

Roberto Matteucci dyrektorem generalnym marek PEUGEOT, CITROËN, DS, OPEL i Free2Move w Polsce

Roberto Matteucci z dniem 16 marca 2020 roku obejmuje funkcję dyrektora generalnego Groupe PSA w Polsce i będzie odpowiadał za całokształt działań sprzedażowych wszystkich marek wchodzących w skład grupy.

czytaj więcej »

04/03/2020 Kategoria: Marka

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z DS 9 I DS AERO SPORT LOUNGE

W związku z odwołaniem Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie, nowy model DS 9 oraz pojazd koncepcyjny DS AERO SPORT LOUNGE zostaną po raz pierwszy przedstawione w Paryżu – w formie internetowej prezentacji. W tym wydarzeniu można wziąć udział w środę, 4 marca, o godz. 17 poprzez sieci społecznościowe marki DS Automobiles.

czytaj więcej »