Wynik wyszukiwania

17/11/2020 Kategoria: Marka

WPROWADZENIE OFERTY WIELOMARKOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH W POLSCE

Distrigo rozwija się intensywnie na międzynarodową skalę i wprowadza ofertę wielomarkowych części zamiennych w Polsce.

czytaj więcej »

29/09/2020 Kategoria: Marka

NOWA EDYCJA „INNE SPOJRZENIE” DS AUTOMOBILES

DS Automobiles prezentuje nową edycję wystawy „Inne spojrzenie” ze zdjęciami modowymi zainspirowanymi Paris Fashion Week® i kolekcją dla kobiet Wiosna/Lato 2021. Poprzednia została zaprezentowana w lipcu 2020.

„Inne spojrzenie” to połączenie kolekcji concept-carów zaprojektowanych przez DS Automobiles ze światem mody reprezentowanym przez wschodzące marki wspierane przez Federację Haute Couture i Mody.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 300 KM towarzyszy gościom Paris Fashion Week® od 28 września do 6 października podczas przejazdów po całym Paryżu. W trybie zeroemisyjnym może pokonać nawet 58 km, zgodnie z normą WLTP.

czytaj więcej »

13/07/2020 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES W MODZIE

• DS Automobiles, oficjalny partner Paris Fashion Week®, ujawnia wyjątkową sesję zdjęciową przedstawiającą wschodzącą scenę mody i modele elektryczne E-TENSE.
• Ta inicjatywa DS Automobiles jest częścią kompleksowego projektu, który ucieleśnia francuskie doświadczenie w dziedzinie luksusowych samochodów, czego dowodem było już wiele współpracy z renomowanymi firmami i rzemieślnikami.

czytaj więcej »

27/05/2020 Kategoria: Marka

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION ZAWIESZENIE MARKI DS W 21 WIEKU

Zaprezentowany w 1955 roku oryginalny model DS był ogromnym zaskoczeniem, nie tylko pod względem wizjonerskim i rzeźbiarskim, ale także awangardową technologią. Ludzie wciąż pamiętają hydropneumatyczne zawieszenie, system, który ustanawia nowe standardy przyczepności i komfortu.

czytaj więcej »