Wynik wyszukiwania

11/12/2019 Kategoria: Sport

DOSKONAŁE TEMPO ZESPOŁU DS TECHEETAH W AL-DIRIJJA POMIMO TRUDNOŚCI

Dwie rundy rozegrane w Arabii Saudyjskiej otworzyły dla zespołu DS TECHEETAH sezon 2019/2020 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA. Piątek na torze w Ad Dirijja okazał się dla zespołu dniem przeszkód i trudności. Częściowy rewanż przyniosła sobotnia rywalizacja: obydwaj kierowcy DS TECHEETAH zajęli na mecie punktowane miejsca – Jean-Éric Vergne był ósmy, a Antonio Felix Da Costa dziesiąty. W ten sposób francuski producent i współpracujący z nim zespół zdobyli pierwsze punkty w nowym sezonie wyścigów, ale są zgodni co do tego, że ich nowy bolid DS E-TENSE FE20 zasługiwał na lepsze rezultaty w Arabii Saudyjskiej.

czytaj więcej »

28/10/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH PO UDANYM TYGODNIU TESTÓW W WALENCJI

Formuła E powraca! Przedsmak nowego sezonu 2019/2020 wyścigów samochodów elektrycznych dała pierwsza oficjalna sesja testowa zakończona w Walencji. Na ostatecznej liście startowej jest 12 zespołów z 24 bolidami. Wszystkie spotkały się w hiszpańskim słońcu, by przekonać się, w jakiej formie są przed początkiem szóstego sezonu mistrzostw świata Formuły E.

czytaj więcej »

14/10/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH prezentuje bolid DS E-TENSE FE20

DS TECHEETAH, zdobywca mistrzowskiego tytułu ABB FIA Formuły E, zaprezentował dziś swoje barwy na szósty sezon.

czytaj więcej »

16/07/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH I JEAN-ÉRIC VERGNE MISTRZAMI ŚWIATA FORMUŁY E

Na koniec sezonu pełnego intensywnej i wyrównanej rywalizacji w Formule E zespół DS TECHEETAH zdobył tytuł mistrzowski w klasyfikacji producentów. Jean-Éric Vergne został pierwszym kierowcą w tej dyscyplinie sportu, który wywalczył mistrzostwo po raz drugi, w dodatku rok po roku.

czytaj więcej »