Wynik wyszukiwania

14/10/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH prezentuje bolid DS E-TENSE FE20

DS TECHEETAH, zdobywca mistrzowskiego tytułu ABB FIA Formuły E, zaprezentował dziś swoje barwy na szósty sezon.

czytaj więcej »

16/07/2019 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH I JEAN-ÉRIC VERGNE MISTRZAMI ŚWIATA FORMUŁY E

Na koniec sezonu pełnego intensywnej i wyrównanej rywalizacji w Formule E zespół DS TECHEETAH zdobył tytuł mistrzowski w klasyfikacji producentów. Jean-Éric Vergne został pierwszym kierowcą w tej dyscyplinie sportu, który wywalczył mistrzostwo po raz drugi, w dodatku rok po roku.

czytaj więcej »

10/07/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH PRZED WIELKIM FINAŁEM W NOWYM JORKU

Dwie ostatnie rundy sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA ABB odbędą się w sobotę i niedzielę, 13-14 lipca, w Nowym Jorku. Zespół DS TECHEETAH i Jean-Éric Vergne są liderami obydwu klasyfikacji mistrzostw – konstruktorów i kierowców.

czytaj więcej »

27/06/2019 Kategoria: Sport

JEAN-ÉRIC VERGNE – KRÓL BERNA

Jean-Éric Vergne zabłysnął rewelacyjnym występem w wyścigu o E-Prix Szwajcarii. Francuski kierowca wywalczył pole position, zwyciężył w wyścigu i dodatkowo zapewnił sobie wygraną w serii voestalpine, czyli tytuł najlepszego zawodnika w europejskich rundach sezonu. Przy okazji reprezentant zespołu DS TECHEETAH jako pierwszy zawodnik w historii Formuły E zapewnił sobie pole position, startując w kwalifikacjach z Grupy 1, i na razie jako jedyny odniósł trzy zwycięstwa w trwającym sezonie 2018-19.

czytaj więcej »