Wynik wyszukiwania

19/07/2018 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING KOŃCZY W NOWYM JORKU SWÓJ NAJBARDZIEJ UDANY SEZON WYŚCIGOWY W FORMULE E

Sam Bird uplasował się na trzecim miejscu w końcowej klasyfikacji kierowców. To jego najlepszy wynik w dotychczasowej karierze zawodnika Formuły E. Tytuł mistrzowski w przedostatnim wyścigu sezonu zapewnił sobie Jean-Éric Vergne.
Zespół DS Virgin Racing zajął trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji zespołowej.
Wyścig o e-Prix Nowego Jorku zakończył czwarty sezon Formuły E, stanowiąc jednocześnie zamknięcie pewnego rozdziału – bolidy wyścigowe pierwszej generacji przechodzą do historii.

czytaj więcej »

17/05/2018 Kategoria: Sport

DS VIRGIN RACING W WALCE O TYTUŁY MISTRZOWSKIE W BERLINIE

Dziewiąta runda Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E 2018 odbędzie się 19 maja w Berlinie.
Na cztery rundy przed zakończeniem mistrzostw zespół DS Virgin Racing zajmuje drugie miejsce w obydwu głównych klasyfikacjach – kierowców i zespołów.
Dwaj brytyjscy kierowcy Sam Bird i Alex Lynn zamierzają tego dnia uczcić – każdy na swój sposób – ślub w rodzinie królewskiej, zaplanowany właśnie na 19 maja w Londynie. W chwili, gdy Książę Harry i Meghan Markle zostaną małżeństwem, zespół DS Virgin Racing będzie w Berlinie na terenie lotniska Tempelhof, pochłonięty rywalizacją o zwycięstwo w dziewiątej rundzie tegorocznego cyklu Formuły E. Sam Bird i Alex Lynn liczą na dobre wyniki w stolicy Niemiec.

czytaj więcej »

28/03/2018 Kategoria: Sport

DS E-TENSE FE 19 JUŻ NA TORZE

Bolid Formuły E nowej generacji został zaprezentowany na torze. DS E-TENSE FE 19 ma za sobą pierwsze kilometry, które pokonał w pobliżu siedziby DS Performance w Wersalu. Próba nie była ścisłym testem – miała raczej charakter demonstracyjny.

czytaj więcej »

13/03/2018 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING POWRACA DO PUNTA DEL ESTE

Cykl Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E wraca do Urugwaju, gdzie w sobotę 17 marca odbędzie się szósta runda sezonu. Celem Sama Birda będzie podtrzymanie dobrej passy, która trwa od rozpoczęcia sezonu. Alex Lynn będzie przede wszystkim próbował zakwalifikować się po raz kolejny do etapu Superpole.

czytaj więcej »