Najnowsze informacje

10/06/2019 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 - 31 GRAM CO2 NA KILOMETR

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 jest szczytowym osiągnięciem francuskiej technologii. Samochód został homologowany zgodnie z nowym protokołem WLTP z wynikiem 31 g CO2 /km i rekordowo niskim zużyciem paliwa 1,4 l/100 km.
W trybie zerowej emisji DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 pokonuje 58 kilometrów (zgodnie z protokołem WLTP).
To wzorcowy wynik jak na SUV-a klasy premium, który łączy napęd hybrydowy z układem przeniesienia napędu na cztery koła.

czytaj więcej »

06/03/2019 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES LIDEREM NA RYNKU SAMOCHODÓW ZELEKTRYFIKOWANYCH KLASY PREMIUM

• Podczas szczytu „New Energy Summit. E-TENSE Era” zorganizowanego w ramach wydarzeń
poprzedzających otwarcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, firma DS Automobiles rozpoczęła przyjmowanie zamówień od klientów na modele DS 3 CROSSBACK E TENSE i DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 we Francji.

• DS Automobiles jest pierwszym producentem samochodów klasy premium oferującym w 100% elektryczny SUV z segmentu B oraz SUV klasy premium z napędem hybrydowym plug-in o zasięgu 50 km na napędzie elektrycznym (w cyklu WLTP).

• W ramach działań na rzecz transformacji energetycznej, firma DS Automobiles zorganizowała wydarzenie pod hasłem „New Energy Summit. E-TENSE Era”. Spotkanie prowadzone przez Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego marki oraz Jean-Érica Vergne’a, mistrza Formuły E i ambasadora E-TENSE z udziałem zaproszonych ekspertów w dziedzinie e-mobilności miało na celu podjęcie dyskusji na tematy związane z rozwojem zrównoważonego transportu i zaangażowanie uczestników w działania w tym obszarze.

czytaj więcej »

28/09/2018 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 - POTĘŻNA MOC HYBRYDY BY DS

DS Automobiles wprowadza do segmentu kompaktowych SUV-ów model DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o potężnej mocy. W ten sposób DS Automobiles umacnia swoją pozycję w technologicznej awangardzie. Doskonałość francuskiego know-how wyraża się w DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w następujący sposób: 300 KM i 450 Nm momentu obrotowego, napęd na cztery koła, 50 kilometrów zasięgu w trybie w 100 % elektrycznym (w cyklu WLTP) i odzyskiwanie energii podczas zwalniania i hamowania.
Wszystkie nowe modele DS Automobiles, począwszy od DS 7 CROSSBACK, będą zelektryfikowane.

czytaj więcej »

13/09/2018 Kategoria: Modele

Zapraszamy na premierę live na naszym profilu na facebooku.

czytaj więcej »