Najnowsze informacje

13/07/2020 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES W MODZIE

• DS Automobiles, oficjalny partner Paris Fashion Week®, ujawnia wyjątkową sesję zdjęciową przedstawiającą wschodzącą scenę mody i modele elektryczne E-TENSE.
• Ta inicjatywa DS Automobiles jest częścią kompleksowego projektu, który ucieleśnia francuskie doświadczenie w dziedzinie luksusowych samochodów, czego dowodem było już wiele współpracy z renomowanymi firmami i rzemieślnikami.

czytaj więcej »

03/07/2020 Kategoria: Modele

TAPICERKA Z MOTYWEM W KSZTAŁCIE BRANSOLETY ZEGARKA SYMBOL DOŚWIADCZENIA DS AUTOMOBILES

Jeden pomysł, jeden kawałek bardzo wysokiej jakości skóry i wyjątkowe wykończenie – to wiedza ekspercka i umiejętności DS Automobiles wykazane poprzez tapicerkę siedzenia z „motywem w kształcie bransolety zegarka” w DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9.

czytaj więcej »

22/06/2020 Kategoria: Sport

Obecny lider klasyfikacji kierowców i zespołów ABB FIA FORMULA E DS TECHEETAH pojawi się na starcie 5 sierpnia aby zdobywać nowe tytuły!

Po „przymusowej przerwie” od sezonu 6, marka DS Automobiles i jej partner TECHEETAH 5 sierpnia 2020 r wezmą udział w sześciu wyścigach, które odbędą się w Berlinie bez obecności kibiców w ramach mistrzostw Formuły E (5-6 sierpnia, 8–9 sierpnia, 12–13 sierpnia). Wyścigi te zakończą mistrzostwa, które zostały zakłócone. Za kierownicą dwóch modeli DS E-TENSE FE20 zasiądą Jean-Eric Vergne, podwójny mistrz Formuły E i zwycięzca 2018/2019 oraz Antonio Félix Da Costa, obecny lider klasyfikacji kierowców. Zespół DS TECHEETAH będzie konkurował w ostatnich wyścigach sezonu z mocnym postanowieniem zdobycia nowych tytułów w kategorii drużynowej.

czytaj więcej »

02/06/2020 Kategoria: Modele

DS DRIVE ASSIST INNY RODZAJ PRACY

Dynamika DS 3 CROSSBACK jest wynikiem tak precyzyjnego ustawienia, aby możliwe było zaoferowanie maksymalnej przyjemności z jazdy sygnowanej przez DS Automobiles. Ponadto w zależności od warunków, kierowca może zezwolić na udział technologii w innej formie jazdy – jazdy nowej generacji.
Dostępny z automatyczną skrzynią biegów, DS DRIVE ASSIST toruje drogę do autonomicznej jazdy. Ten system poziomu 2 pozwala, wciąż pod nadzorem kierowcy, na zarządzanie prędkością i pozycjonowaniem DS 3 CROSSBACK na pasie ruchu do 180 km/godz.

czytaj więcej »