Najnowsze informacje

26/11/2020 Kategoria: Sport

DS Automobiles i TECHEETAH gotowi do zdobycia trzeciego podwójnego tytułu mistrza świata!

W paryskim studio, usytuowanym niedaleko siedziby spółki w Wersalu, DS Automobiles oraz partner zespołu, firma TECHEETAH ponownie zadeklarowali zaangażowanie w Formułę E i chęć sięgnięcia kolejny raz po podwójny tytuł mistrza świata w tej dyscyplinie w siódmym sezonie startów w styczniu 2021 roku. Będą to jednocześnie pierwsze wyścigi Formuły E odbywające się w ramach mistrzostw świata FIA.
Zespół, który co chwila ustanawiał nowe rekordy w trakcie szóstego sezonu i zdobył podwójny tytuł mistrza świata, uczyni wszystko, by utrzymać wysoki poziom wyników. Zgodnie z zapowiedzią, rozpocznie sezon samochodem DS E-TENSE FE20, zwycięzcą z poprzedniego sezonu, gdyż regulamin mistrzostw, ze względu na pandemię COVID-19 dopuszcza między innymi również tę możliwość.

czytaj więcej »

17/11/2020 Kategoria: Marka

WPROWADZENIE OFERTY WIELOMARKOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH W POLSCE

Distrigo rozwija się intensywnie na międzynarodową skalę i wprowadza ofertę wielomarkowych części zamiennych w Polsce.

czytaj więcej »

05/10/2020 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK LOUVRE SZTUKA PODRÓŻOWANIA

Dzięki współpracy z Muzeum Luwru od powstania marki, DS Automobiles stworzyło ekskluzywną, limitowaną edycję DS 7 CROSSBACK „LOUVRE”, wzbogaconą o unikatowe elementy wyposażenia.
182 kultowe dzieła sztuki z Luwru prezentowane są na dużym centralnie umieszczonym ekranie. Dodatkowo dostępne są podcasty w pięciu językach.
DS 7 CROSSBACK LOUVRE został opracowany na bazie wersji Grand Chic/DS Inspiration OPERA ART BASALT BLACK. Dostępne są dwie wersje silnikowe – hybryda typu plug-in o mocy 300 KM z napędem na cztery koła, a także diesel o mocy 180 KM.

czytaj więcej »

29/09/2020 Kategoria: Marka

NOWA EDYCJA „INNE SPOJRZENIE” DS AUTOMOBILES

DS Automobiles prezentuje nową edycję wystawy „Inne spojrzenie” ze zdjęciami modowymi zainspirowanymi Paris Fashion Week® i kolekcją dla kobiet Wiosna/Lato 2021. Poprzednia została zaprezentowana w lipcu 2020.

„Inne spojrzenie” to połączenie kolekcji concept-carów zaprojektowanych przez DS Automobiles ze światem mody reprezentowanym przez wschodzące marki wspierane przez Federację Haute Couture i Mody.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 300 KM towarzyszy gościom Paris Fashion Week® od 28 września do 6 października podczas przejazdów po całym Paryżu. W trybie zeroemisyjnym może pokonać nawet 58 km, zgodnie z normą WLTP.

czytaj więcej »