Najnowsze informacje

15/03/2019 Kategoria: Sport

HONGKONG: POKAZ MOŻLIWOŚCI BEZ SUKCESU

Piąta runda sezonu 2018/2019 Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA była równocześnie 50. wyścigiem w historii tej serii i pierwszym rozegranym na mokrym torze, przy padającym deszczu.

czytaj więcej »

06/03/2019 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES LIDEREM NA RYNKU SAMOCHODÓW ZELEKTRYFIKOWANYCH KLASY PREMIUM

• Podczas szczytu „New Energy Summit. E-TENSE Era” zorganizowanego w ramach wydarzeń
poprzedzających otwarcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, firma DS Automobiles rozpoczęła przyjmowanie zamówień od klientów na modele DS 3 CROSSBACK E TENSE i DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 we Francji.

• DS Automobiles jest pierwszym producentem samochodów klasy premium oferującym w 100% elektryczny SUV z segmentu B oraz SUV klasy premium z napędem hybrydowym plug-in o zasięgu 50 km na napędzie elektrycznym (w cyklu WLTP).

• W ramach działań na rzecz transformacji energetycznej, firma DS Automobiles zorganizowała wydarzenie pod hasłem „New Energy Summit. E-TENSE Era”. Spotkanie prowadzone przez Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego marki oraz Jean-Érica Vergne’a, mistrza Formuły E i ambasadora E-TENSE z udziałem zaproszonych ekspertów w dziedzinie e-mobilności miało na celu podjęcie dyskusji na tematy związane z rozwojem zrównoważonego transportu i zaangażowanie uczestników w działania w tym obszarze.

czytaj więcej »

06/03/2019 Kategoria: Sport

DS AUTOMOBILES I JEAN-ÉRIC VERGNE WE WSPÓLNEJ KAMPANII „NOWE ŹRÓDŁA NAPĘDU”

•Jean-Éric Vergne, ambasador DS Automobiles E-TENSE, zapowiedział opublikowanie specjalnego manifestu pod hasłem „Przywróćmy naszej planecie wielkość”.

•Manifest ten, będzie wezwaniem do rozwoju i wykorzystania nowych źródeł napędu dla pojazdów.

•Głębokie zaangażowanie Jeana-Érica Vergne’a na rzecz zrównoważonego rozwoju znajduje właściwe odzwierciedlenie
w globalnej strategii marki DS Automobiles.

•Jean-Éric Vergne będzie uczestnikiem szczytu „Nowa Energia – Era E-TENSE”, który odbędzie się w DS STORE w Genewie w poniedziałek, 4 marca, z udziałem Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego DS Automobiles, i panelu zaproszonych ekspertów europejskich.

czytaj więcej »

20/02/2019 Kategoria: Sport

BURZLIWY PRZEBIEG E-PRIX MEKSYKU DLA ZESPOŁU DS TECHEETAH

Po pełnym dramatycznych wydarzeń wyścigu Formuły E ABB FIA o e-Prix Meksyku André Lotterer zajął piąte miejsce, a Jean-Éric Vergne był na mecie trzynasty.

czytaj więcej »