Najnowsze informacje

30/11/2021 Kategoria: Sport

DS Automobiles na drodze do trzeciego podwójnego tytułu mistrzowskiego w Formule E!

• DS Automobiles wraz z firmą partnerską TECHEETAH zaprezentowali nowy design samochodu DS E-TENSE FE21, który wystartuje w ósmym sezonie mistrzostw świata ABB FIA Formuły E
• Jean-Eric Vergne, dwukrotny mistrz formuły w czwartym i piątym sezonie oraz António Félix da Costa, zdobywca mistrzowskiego tytułu w sezonie szóstym pozostają oficjalnymi kierowcami zespołu DS TECHEETAH
• Prezentacja odbyła się w przeddzień oficjalnych testów przedsezonowych, które zaplanowano od 29 listopada do 2 grudnia w Walencji

czytaj więcej »

01/09/2021 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES MARKĄ W 100% ELEKTRYCZNYCH SAMOCHODÓW

DS Automobiles – awangardowa marka premium koncernu Stellantis – przechodzi na napędy w 100% elektryczne, aby przygotować się do głębokich zmian, które nastąpią w branży motoryzacyjnej.
Od 2019 roku wszystkie modele występują w wersjach zelektryfikowanych, natomiast od 2024 roku wszystkie nowe samochody wprowadzone przez DS Automobiles będą oferowane wyłącznie w wersjach w 100% elektrycznych.
W 2024 roku DS Automobiles uruchomi pierwszy w 100% elektryczny projekt koncernu Stellantis oparty na nowej platformie STLA MEDIUM.

czytaj więcej »

15/08/2021 Kategoria: Sport

DS TECHEETAH NA TRZECIM MIEJSCU NA ZAKOŃCZENIE SEZONU WYŚCIGOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA FORMUŁY E ABB FIA

Niedzielny wyścig nie był udany dla zespołu DS TECHEETAH: obaj kierowcy uwikłani w walkę na torze ukończyli wyścig poza punktowanymi pozycjami.
DS TECHEETAH po zaciętym i bardzo wyrównanym sezonie zajął trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów.
António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne zajęli odpowiednio pozycje ósmą i dziesiątą w klasyfikacji kierowców.

czytaj więcej »

14/08/2021 Kategoria: Sport

DA COSTA VERGNE I ZESPÓŁ DS TECHEETAH NADAL Z SZANSĄ NA TYTUŁY MISTRZOWSKIE FORMUŁY E

Pierwszy wyścig w Berlinie nie przyniósł rozstrzygnięć w klasyfikacjach kierowców i konstruktorów.
DS TECHEETAH zajmuje drugą pozycję w klasyfikacji konstruktorów, ze stratą pięciu punktów do lidera. Przed ostatnim wyścigiem szanse na tytuł ma aż sześć zespołów.
W klasyfikacji kierowców po mistrzowską koronę może sięgnąć jeden z 13 kierowców. W tej grupie są także António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne, którzy zajmują odpowiednio siódmą i dziewiątą pozycję..

czytaj więcej »