Najnowsze informacje

27/03/2020 Kategoria: Marka

Groupe PSA wdraża wzmocnione środki ochrony zdrowia w celu stworzenia warunków do bezpiecznego i stopniowego powrotu do pracy

- Procedura zdrowotna wzmacniająca środki zapobiegawcze
- Audyty wzmocnionych procedur bezpieczeństwa
- Harmonogram stopniowego i bezpiecznego wznowienia działalności

czytaj więcej »

16/03/2020 Kategoria: Marka

COVID-19 Groupe PSA podjęła decyzję o zamknięciu zakładów w Europie

Z uwagi na obserwowany w ostatnich dniach szybszy przyrost poważnych przypadków zakażenia wirusem COVID-19 w otoczeniu niektórych zakładów produkcyjnych, zakłócenia w dostawach od największych kooperantów, a także nagłe spowolnienie na rynkach motoryzacyjnych, prezes Zarządu, w porozumieniu z członkami zespołu zarządzania kryzysowego, podjął decyzję o zamknięciu zakładów produkcji samochodów zgodnie z poniższym harmonogramem do dnia 27 marca 2020 r.

czytaj więcej »

13/03/2020 Kategoria: Marka

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT SM 2020

- Pięćdziesiąta rocznica debiutu modelu SM, który został zaprezentowany 10 marca 1970 r. w Genewie.
- Nowoczesna wersja SM, symbolu awangardowej stylistyki, zostanie wybrana w ramach konkursu DS DESIGN STUDIO PARIS na „SM 2020”.
- Na kanałach społecznościowych DS Automobiles (Facebook i Twitter) można głosować na jeden z sześciu projektów DS DESIGN STUDIO PARIS.
- W konkursie mogą wziąć udział także inni projektanci – wystarczy opublikować swoje prace na Instagramie lub Twitterze z oznaczeniem @DS_Official i #SM2020.

czytaj więcej »

06/03/2020 Kategoria: Modele

DZIKOŚĆ HYBRYDY - NOWA KAMPANIA REKLAMOWA DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

- W marcu DS Automobiles rozpoczyna w Polsce kampanię reklamową swojego najnowszego hybrydowego SUV-a klasy premium – DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. Towarzyszyć jej będzie klimatyczny i elektryzujący film reklamowy.
- Produkcja zdobyła już uznanie podczas targów Festival Automobile International w Paryżu. Nagrodzono ją Grand Prix za najlepszy film reklamowy.

czytaj więcej »