Najnowsze informacje

10/06/2019 Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 - 31 GRAM CO2 NA KILOMETR

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 jest szczytowym osiągnięciem francuskiej technologii. Samochód został homologowany zgodnie z nowym protokołem WLTP z wynikiem 31 g CO2 /km i rekordowo niskim zużyciem paliwa 1,4 l/100 km.
W trybie zerowej emisji DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 pokonuje 58 kilometrów (zgodnie z protokołem WLTP).
To wzorcowy wynik jak na SUV-a klasy premium, który łączy napęd hybrydowy z układem przeniesienia napędu na cztery koła.

czytaj więcej »

06/06/2019 Kategoria: Marka

DS AUTOMOBILES PARTNEREM REGAT REKLAMY W POLSCE

6 czerwca w Sopocie rozpoczynają się Regaty Reklamy. DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia w Polsce, a flagowy model marki – SUV DS 7 CROSSBACK będzie samochodem tego eventu.

czytaj więcej »

29/05/2019 Kategoria: Sport

JEAN-ÉRIC VERGNE NA TRZECIM MIEJSCU W BERLINIE. ZESPÓŁ POWIĘKSZA PRZEWAGĘ W OBU KLASYFIKACJACH

Kierowcy zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne i André Lotterer dali z siebie wszystko w wyścigu Formuły E rozegranym w stolicy Niemiec. Vergne ruszał z ósmej, Lotterer dopiero z 21. pozycji startowej. Obydwaj od początku atakowali, wyprzedzali rywali i przebijali się przez peleton, awansując na coraz wyższe miejsca. Jean-Éric ukończył 10. rundę Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA ABB na trzecim miejscu i zaliczył 15 pkt. Wynik ten umacnia go na prowadzeniu w klasyfikacji kierowców.

czytaj więcej »

24/05/2019 Kategoria: Sport

ZESPÓŁ DS TECHEETAH W DRODZE DO BERLINA, NA DOMOWY WYŚCIG ANDRÉ LOTTERERA

DS TECHEETAH wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji producentów w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Formuły E FIA ABB dwa tygodnie temu dzięki zdobyciu 38 pkt w E-Prix Monako. Tego dnia Jean-Éric Vergne nie tylko wygrał wyścig, lecz także awansował na czoło tabeli kierowców. Jego kolega z zespołu André Lotterer pokazał swoje umiejętności i przebił się z końca stawki na siódmą pozycję na mecie – dzięki
zdobytym punktom utrzymał drugą pozycję w klasyfikacji indywidualnej. Lotterer prowadzi też w voestalpine European Races, czyli w części sezonu obejmującej wyścigi w Europie.

czytaj więcej »