Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS E-TENSE zwycięzcą konkursu Chantilly Arts & Élégance Richard Mille - informacja prasowa

08/09/2016. Kategoria: Modele

DS E-TENSE został wybrany najpiękniejszym samochodem w Konkursie Elegancji Chantilly Arts & Élégance Richard Mille. Nagroda ta stanowi szczególne wyróżnienie dla awangardowej wizji marki DS. To również wyraz uznania dla zaprezentowanej podczas parady aut kreacji francuskiego projektanta mody Eymerica François.

Konkurs Chantilly Arts & Élégance Richard Mille ma już uznaną pozycję wśród międzynarodowych imprez motoryzacyjnych. Tegoroczna edycja odbyła się w niedzielę 4 września w prestiżowej posiadłości Domaine de Chantilly.

 

Program dnia obejmował Konkurs Elegancji, w którym wzięło udział osiem luksusowych samochodów koncepcyjnych prestiżowych marek. Każdemu z samochodów towarzyszyła modelka nosząca kreację znanego projektanta mody, kreatora bądź stylisty. Za wybór zwycięskiej pary odpowiedzialne było jury ekspertów: kierowców, mechaników, dziennikarzy, designerów, malarzy. W wielu wypadkach będących również kolekcjonerami, których łączy wspólne zamiłowanie do samochodów.   Kształty nadwozia, wygląd wnętrza, innowacje technologiczne, duet samochodu i projektanta mody - nic nie umknęło czujnemu oku członków Jury.

 

„Marka DS, uczestnicząca od samego początku w tym wyjątkowym wydarzeniu, jest dumna ze zwycięstwa DS E-TENSE w Konkursie Elegancji.  Nagroda ta stanowi wyraz uznania dla awangardowego podejścia marki we wszystkich jej działaniach i wpisuje się w nasz cel, jakim jest pokazanie francuskiego know-how w tworzeniu luksusowych przedmiotów. DS E-TENSE jest namacalnym dowodem naszych dotychczasowych dokonań i stanowi konkretną zapowiedź przyszłych samochodów naszej marki” - wyjaśnił podczas wręczania nagrody dyrektor generalny Marki DS Yves Bonnefont.