Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy DS 4 i DS 4 CROSSBACK w kampanii The DS Writer - komunikat prasowy

04/11/2015. Kategoria: Modele

Wkrótce, bo już w pierwszym kwartale 2016 w polskich salonach pojawiają się nowy DS 4 i DS 4 Crossback. Z tej okazji marka rozpoczyna w Europie awangardową kampanię reklamową, zatytułowaną „The DS Writer”*. Zrealizowana we współpracy z agencją PUBLICIS la Maison, kampania doskonale wyraża postępowy charakter DS Automobiles, również poprzez wybór jej nowego ambasadora, którym został Joël Dicker - autor bestsellera „La vérité sur l’Affaire Harry Quebert”(„Prawda o sprawie Harry’ego Queberta”). Obejmie ona składający się z pięciu odcinków serial dostępny w Internecie oraz publikację noweli, napisanej przez Joëla Dickera specjalnie na tę okazję. Będzie ona dostępna wyłącznie dla tych, którzy odbędą jazdy próbne Nowym DS 4 lub DS 4 Crossback.

W kilka tygodni po premierze na Salonie Samochodowym we Frankfurcie, Nowe modele DS 4 i DS 4 Crossback można będzie zobaczyć w kampanii reklamowej „The DS Writer”, która dziś wystartowała na rodzimym francuskim rynku .

 

Najnowsze modele DS AUTOMOBILES - Nowy DS 4 i DS 4 Crossback - wyróżnia awangardowa stylistyka i wyrafinowanie, a także zaawansowe technologie i niezwykle wysoki poziom komfortu jazdy.  Toba modele zwracają uwagę nową osłoną chłodnicy tzw. „DS Wings”, stanowiącą nowy znak rozpoznawczy Marki.

 

DS4 to mocny i wyrafinowany hatchback, o unikatowych możliwościach personalizacji, i stylistyce, z kolei DS 4 Crossback  - to luksusowy, uniwersalny w charakterze samochód dla aktywnych, z wyrazistym stylem i wyżej usytuowanym miejscem kierowcy.

 

W chwili, gdy rusza sprzedaż nowych modeli we Francji, DS AUTOMOBILES rozpoczyna kampanię reklamową obu modeli, która odegra ważną rolę w historii młodej Marki. Zostanie ona również wprowadzona w innych krajach europejskich.

 

Z tej okazji Marka opracowała, we współpracy z agencją Publicis la Maison, kampanię „The DS Writer”, doskonale wpisującą się w awangardowy charakter DS Automobiles, której tematem przewodnim jest  „Nowy DS 4 i jego kierowca. Źródło nieskończonej inspiracji”. Kampania, prowadzona głównie w mediach cyfrowych, opiera się na niespotykanym rozwiązaniu, które ma zapewnić nam niezwykłe zaskakujące doświadczenie, zapewniające ucieczkę od codzienności. Jest nim powieść –nowela.