Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy DS 4 i DS 4 Crossback - informacja prasowa

31/08/2015. Kategoria: Modele

Jeden model, dwa rodzaje nadwozia i nowa stylistyka przodu: unikatowa stylistyka wykorzystująca charakterystyczne dla stylu marki DS elementy; jeszcze więcej zaawansowanych technologii i jeszcze bardziej wyrafinowane detale… Oto Nowy DS 4 i DS 4 Crossback.

Model DS 4, mający na swoim koncie 115 tys. sprzedanych samochodów od swojego debiutu rynkowego, rozwija dziś skrzydła, prezentując nową edycję DS 4 – dynamicznego i rasowego hatchbacka przeznaczonego dla klientów szukających mocnych doznań i przyjemności z jazdy. Proponuje również nową, oryginalną wersję nadwozia – DS 4 Crossback – o wyglądzie eleganckiego terenowego auta ze zwiększonym prześwitem.

 

Ta podwójna oferta stanowi odpowiedź marki DS na oczekiwania klientów z segmentu kompaktowych modeli premium. Ostatnio segment ten wzbogacił się o nowe rodzaje nadwozia o wyrazistym charakterze. Crossovery stanowią obecnie 30% rynku kompaktowych samochodów premium.

 

DS to przede wszystkim awangardowa koncepcja. W przypadku DS 4 oznacza ona ofertę obejmującą dwa rodzaje nadwozia: nowego hatchbacka premium i nową propozycję, jaką jest DS 4 Crossback, o wyglądzie rasowego eleganckiego auta terenowego. Ta oferta uzupełniających się modeli wyraźnie świadczy o ambicjach marki, która chce spełnić oczekiwania klientów” – powiedziałYves Bonnefont, dyrektor generalny marki DS.

 

Eleganckie i płynne linie nacechowane dużą dynamiką, chromowane oznakowania na nadwoziu, mocne i wydajne silniki – Nowy DS 4 posiada wszelkie atrybuty samochodu klasy premium, z unikalną w tym segmencie ofertą dwukolorowego nadwozia wnoszącego nutę indywidualizmu. Ze swoim wyrafinowanym, ekskluzywnym wnętrzem, oferującym duże możliwości personalizacji, Nowy DS 4 jest godnym spadkobiercą tradycji modeli DS – awangardowych, o silnej osobowości i zawsze zaawansowanych technologicznie. Nowy DS 4 jest i pozostanie unikatową ofertą i mocną pozycją w segmencie kompaktowych samochodów premium.