Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 5 - nowa nawigacja DS Connect Navi 3D z dostępem do internetu i usługami w czasie rzeczywistym - komunikat prasowy

09/03/2016. Kategoria: Modele

DS 5 jest już dostępny w polskiej ofercie z systemem nawigacji najnowszej generacji - DS CONNECT NAVI. Nowa nawigacja obejmuje usługi mobilne w czasie rzeczywistym, dostępne bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu, informacje w wyświetlane w trybie 3D, a przede wszystkim możliwość obsługi poszczególnych funkcji za pomocą poleceń głosowych.

Dla DS Automobiles rok 2016 przebiegać będzie pod znakiem mobilnych technologii. DS 5 - flagowy model Marki - jest pierwszym modelem DS wyposażonym w system nawigacji DS CONNECT NAVI. W czasach dynamicznego rozwoju sprzedaży pokładowych, wbudowanych nawigacji, DS 5 wkracza na wyższy poziom w swojej ofercie usług mobilnych, dzięki systemowi nawigacji z kolorowym ekranem 3D najnowszej generacji, obsługiwanemu za pomocą komunikatów głosowych, bądź też za pośrednictwem pojemnościowego (czyli reagującego na delikatne dotknięcie palcem), 7-calowego ekranu dotykowego. DS CONNECT NAVI obejmuje dożywotnią, nieodpłatną aktualizację map 4 razy w roku oraz nieodpłatne usługi w ramach Pakietu DS CONNECT NAVI przez okres 3 lat.

 

W połączeniu z ofertą usług mobilnych (Pakiet DS CONNECT NAVI), nowy system nawigacji wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując w pełni nowoczesne i jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie warunki jazdy.