Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS e-Tense - samochód sportowy przyszłości - informacja prasowa

26/02/2016. Kategoria: Modele

Krótko po oficjalnej prezentacji i zakończeniu modernizacji całej swojej europejskiej floty marka DS pragnie przykuć uwagę, przedstawiając niespotykany pojazd: DS E-TENSE.

Samochód jest dziełem autentycznego kunsztu, a jednocześnie wprowadza najnowocześniejsze technologie. Połączenie to sprawia, że DS E-TENSE jest jedyny w swoim rodzaju – w zakresie zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i doznań z jazdy. Nadwozie ujęte w gładkie, opływowe linie kryje luksusowe wnętrze, zaawansowane możliwości techniczne i wyjątkowe osiągi. Wraz z najwyższej klasy elektrycznym układem napędowym czynią one z DS E-TENSE awangardowe dzieło, które realizuje techniczną i stylistyczną wizję marki DS, otwierając drogę ku przyszłości.

Aż 516 Nm i cisza. 402 KM i zerowe emisje. Długość 4,72 m, wysokość 1,29 m… Tych kilka słów i liczb wystarcza, by pojąć, jaki charakter ma najnowszy model DS. Jego światowy debiut podczas Salonu Samochodowego w Genewie 2016 z pewnością wywoła sensację. Aby uczcić dwa pełne lata działalności, młoda francuska marka premium wymarzyła sobie nowy model, którego dewizą byłaby najnowocześniejsza technika i wyrafinowanie. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co można osiągnąć, kiedy kreatywność, wiedza, doświadczenie i umiejętności połączą swoje siły…

 

„Naszą ambicją było stworzenie modelu klasy GT o napędzie elektrycznym i wysokich osiągach. Samochodu, który uosabia wyrafinowanie, technikę i design godny DS. Takiego, który inspiruje marzenia. Który wyzwala niepowstrzymane pragnienie, by usiąść za jego kierownicą”. W ten sposób zespół projektantów złożony z designerów i konstruktorów, podchodzących do pracy z prawdziwą pasją, jednogłośnie wyraził swoje aspiracje.