Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 3 i DS 3 Cabrio w nowym wydaniu - więcej stylu i lepsze osiągi! - informacja prasowa

21/01/2016. Kategoria: Modele

Od momentu wprowadzenia w 2010 r. DS 3 zdobył serce 390 tys. klientów. Od Paryża po Tokio, od Londynu po Buenos Aires… Dzięki wyrazistej osobowości, niepowtarzalnemu stylowi, przyjemności jazdy i nowoczesnemu wyposażeniu DS 3 stało się prawdziwą ikoną stylu.
Nowe DS 3 i DS 3 Cabrio, zaprezentowane w dniu dzisiejszym pod szklaną Piramidą w Luwrze, są jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachwycają nowymi elementami stylistycznymi i większą funkcjonalnością. Do Nowych DS3 oraz DS3 Cabrio trafia także 3-cylidnrowa turbodoładowana jednostka 1.2 PureTech 130KM, a wkrótce oba modele będą również dostępne w wersji PERFORMANCE o mocy 208 KM.

„Kultowe auto”, „Jedyne w swoim rodzaju”, „DS 3 stanowi przewrót w kanonach obowiązujących w motoryzacji”,  „samochód, który odciśnie piętno na swojej epoce” – to opinie klientów zapytanych o DS 3.  Użytkownikowi DS3 są dumni z posiadania samochodu niepowtarzalnego, które budzi pragnienie posiadania i codziennie potrafi czymś zachwycić, a zarazem doskonale wpisującego się w spersonalizowany przez nich wizerunek.

 

Dla projektantów aby odświeżyć taki samochód trzeba było wykorzystać to, co złożyło się na sukces DS 3 - możliwości personalizacji, styl i dynamikę - i dodać do tego nowoczesne technologie i wyposażenie. Nie zapominając o zamiłowaniu do starannego dopracowania najmniejszych detali, którymi są tak kluczowe dla projektantów marki DS.

 

„Nowe DS 3 jest przykładem prawdziwej succes story. Wraz z jego metamorfozą rodzina modeli DS jest w komplecie. To stylowy, zaawansowany technologicznie model, który przyciąga klientów szukających możliwości wyrażenia swojej osobowości, personalizacji ale też dynamicznych doznań”.

Yves Bonnefont, Dyrektor Generalny DS