Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

DS 3 I DS 3 CABRIO: JESZCZE BARDZIEJ URZEKAJĄCE

23/05/2014. Kategoria: Marka

DS 3 to pierwszy model DS wprowadzony na rynek w marcu 2010 roku. Stał się on prawdziwą ikoną rynku motoryzacyjnego dzięki magnetycznej osobowości, jaką emanował od samego początku. Wraz z DS 3 Cabrio, który na rynek trafił w roku 2013, sprzedanych zostało w sumie 300 000 sztuk tego modelu (66% nabywców stanowią nowi dla marki klienci). Aby kontynuować ten sukces, DS 3 i DS 3 Cabrio zyskały teraz jeszcze bardziej wyrazisty charakter dzięki atrakcyjnej i niezwykle skutecznej zarazem nowej identyfikacji świetlnej. Oprócz nowego spojrzenia pojawiają się też inne nowości (nowe silniki zgodne z normą Euro6, nowe możliwości personalizacji, technologia Active City Brake,…), dzięki którym DS 3 będzie teraz jeszcze bardziej urzekający.

Nowe spojrzenie, zmysłowe i hipnotyczne

Prototyp od jego urzeczywistnienia dzieli tylko krok, który DS 3 pokonuje bez kompleksów, zyskując nową identyfikację świetlną inspirowaną prototypowymi modelami Numéro 9 i Wild Rubis. DS 3 i DS 3 Cabrio wyposażone zostały obecnie w nowe reflektory na najwyższym poziomie technologicznym, które jako pierwsze na światowym rynku motoryzacyjnym łączą technologię LED i ksenonową z nowymi kierunkowskazami o zdynamizowanym sposobie sygnalizacji.