Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

OTWARCIE DS STORE W POZNANIU

29/01/2021. Kategoria: Marka

- Marka DS kontynuuje rozwój sieci dealerskiej poprzez otwarcie kolejnego DS STORE w Poznaniu.
- Grupa Bemo Motors (reprezentowana w przez spółkę Auto Club) poszerzyła swoją działalność o markę DS Automobiles.

Grupa Bemo Motors dołączyła do swojej oferty francuską markę DS. Spółka działa na polskim rynku już od 1993 r., dzięki czemu może pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klientów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają spółce gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przez ponad 25 lat działalności Grupa Bemo Motors wypracowała silną i stabilną pozycję rynkową.

 

W DS STORE klienci mogą zapoznać się z najnowszymi modelami DS Automobiles: DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. W zelektryfikowanych modelach marki wykorzystano doświadczenie zespołu zdobyte podczas rywalizacji w Formule E, podczas której marka zdobyła tytuły mistrza świata kierowców i zespołów w sezonie 2018/2019 i 2019/2020. Gama marki DS będzie składała się z sześciu modeli oferowanych również w wersji zelektryfikowanej E-TENSE, już w tym roku w salonie w Poznaniu pojawi się kolejny model – DS 9.

 

Auto Club jako Autoryzowany Dealer i Serwis marki DS Automobiles świadczy usługi w zakresie sprzedaży nowych samochodów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, napraw blacharsko – lakierniczych, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, ubezpieczeń i usług finansowych oraz sprzedaży samochodów używanych z gwarancją.

 

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w sobotę od godz.09:00 do 14:00, natomiast serwis działa od poniedziałku do piątku od 07:00 do 17:00.

 

W DS STORE w Poznaniu klienci mogą liczyć na najlepsze oferty marki DS, wsparcie serwisowe, a także pomoc i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu.

 

Salon marki DS znajduje się przy ulicy Opłotki 15 w Poznaniu.