Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 7 CROSSBACK LOUVRE SZTUKA PODRÓŻOWANIA

05/10/2020. Kategoria: Modele

Dzięki współpracy z Muzeum Luwru od powstania marki, DS Automobiles stworzyło ekskluzywną, limitowaną edycję DS 7 CROSSBACK „LOUVRE”, wzbogaconą o unikatowe elementy wyposażenia.
182 kultowe dzieła sztuki z Luwru prezentowane są na dużym centralnie umieszczonym ekranie. Dodatkowo dostępne są podcasty w pięciu językach.
DS 7 CROSSBACK LOUVRE został opracowany na bazie wersji Grand Chic/DS Inspiration OPERA ART BASALT BLACK. Dostępne są dwie wersje silnikowe – hybryda typu plug-in o mocy 300 KM z napędem na cztery koła, a także diesel o mocy 180 KM.

Pałac Luwr, dawna rezydencja królewska, jest od ośmiu wieków częścią historii Francji. Luwr został otwarty dla publiczności w 1793 roku jako muzeum sztuki z całego świata, prezentujące jedne z najpiękniejszych na świecie kolekcji dzieł sprzed nawet dziewięciu tysiącleci z pięciu kontynentów. Podzielone na osiem działów, muzeum mieści ponad 35 000 powszechnie podziwianych dzieł sztuki takich jak Mona Lisa, Nike z Samotraki i Wenus z Milo. Jako żywe i pełne inspiracji miejsce stworzone dla artystów, Luwr jest otwarty na sztukę współczesną, której symbolem jest Piramida Luwru zaprojektowana przez Ieoh Minga Peia. W 2019 roku minęło 30 lat od jej powstania. Jako opiekun unikatowego, udostępnianego publiczności i przywracanego do życia dziedzictwa, Luwr jest najczęściej odwiedzanym muzeum na świecie.

 

Od rozpoczęcia swojej działalności w 2015 roku marka DS Automobiles jest partnerem Luwru. We współpracy obie instytucje łączą dziedzictwo i nowoczesność w celu budowania przyszłości. Podstawą tej wizji jest doskonałość w działaniu, wiedza i innowacje, które budują renomę Francji i Paryża na arenie międzynarodowej.

 

LOUVRE – imponująca nazwa, którą jest w stanie unieść tylko DS 7 CROSSBACK

 

Nasi specjaliści reprezentujący różne rzemiosła i pracujący przy DS 7 CROSSBACK LOUVRE przestrzegają kanonów pracy muzeum. Specjalne oznaczenia „Louvre” zostały subtelnie wkomponowane w maskę, przednie drzwi i tylną klapę. Grill DS Wings i obramowania szyb podkreślone są błyszczącym czarnym kolorem, podobnie jak relingi dachowe i klosze tylnych świateł.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE został spersonalizowany do najdrobniejszych szczegółów. Laserowo grawerowany motyw piramidy na czarnych obudowach bocznych lusterek dodaje nadwoziu elegancji. Ostatnim elementem podkreślającym wyrafinowany styl tej edycji są nowe 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich ALEXANDRIA, które po raz pierwszy zostaną wprowadzone do oferty marki w tej wersji specjalnej.

Wzór piramidy projektu Ieoh Minga Peia © jest wyświetlany w kabinie w formie obrazu 3D na wylotach powietrza, desce rozdzielczej oraz wytłoczony na pokrywie środkowego schowka wykończonej skórą nappa.

Sztuka podróżowania wyróżniająca samochody DS Automobiles osiąga tu nowy poziom. Samochód oferuje wyjątkowy komfort w subtelnej i eleganckiej oprawie. To prawdziwy pokaz francuskiego know-how z wykorzystaniem nowych technologii takich jak generowanie obrazów 3D lub laserowe grawerowanie oraz mistrzowska jakość szlachetnych materiałów jak skóra Black Basalt Nappa z plecionką w stylu paska od zegarka. To ukoronowanie długiej i ścisłej współpracy z Luwrem, która pozwoliła na stworzenie syntezy kultury i sztuki podróżowania.