Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

TAPICERKA Z MOTYWEM W KSZTAŁCIE BRANSOLETY ZEGARKA SYMBOL DOŚWIADCZENIA DS AUTOMOBILES

03/07/2020. Kategoria: Modele

Jeden pomysł, jeden kawałek bardzo wysokiej jakości skóry i wyjątkowe wykończenie – to wiedza ekspercka i umiejętności DS Automobiles wykazane poprzez tapicerkę siedzenia z „motywem w kształcie bransolety zegarka” w DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9.

„Osiemnaście miesięcy badań i rozwoju”. Kiedy Gérard Campos, rzemieślniczy tapicer przypomina sobie pracę wykonaną przez DS DESIGN STUDIO PARIS, aby zaoferować klientom DS Automobiles fotel z motywem bransolety zegarka, widać pewną dumę.

Zespoły DS Automobiles, zainspirowane metalową bransoletą luksusowego zegarka wykonanego z wielu części, wyprodukowały podstawę siedziska i oparcie z jednego kawałka skóry dla wyjątkowego komfortu. Wzór, który stał się ikoniczny, podkreśla charakter wnętrz DS Automobiles.  

„To właśnie charakter pojedynczego elementu czyni różnicę” – mówi Gérard Campos. „Musieliśmy obliczyć wielkość i dokładnie zamówić pokrycie, tak aby pasowało do pianki o wysokiej gęstości”.