Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS DRIVE ASSIST INNY RODZAJ PRACY

02/06/2020. Kategoria: Modele

Dynamika DS 3 CROSSBACK jest wynikiem tak precyzyjnego ustawienia, aby możliwe było zaoferowanie maksymalnej przyjemności z jazdy sygnowanej przez DS Automobiles. Ponadto w zależności od warunków, kierowca może zezwolić na udział technologii w innej formie jazdy – jazdy nowej generacji.
Dostępny z automatyczną skrzynią biegów, DS DRIVE ASSIST toruje drogę do autonomicznej jazdy. Ten system poziomu 2 pozwala, wciąż pod nadzorem kierowcy, na zarządzanie prędkością i pozycjonowaniem DS 3 CROSSBACK na pasie ruchu do 180 km/godz.

Spokojna jazda na autostradzie

DS DRIVE ASSIST pozwala w każdej chwili delegować prowadzenie pojazdu i odzyskiwać kontrolę nad nim. To kolejny krok naprzód w kierunku autonomicznej jazdy. Ten prawdziwie innowacyjny system reguluje prędkość pojazdu w stosunku do samochodu jadącego z przodu. Funkcja ta oddziałuje na układ kierowniczy, precyzyjnie ustawiając DS 3 CROSSBACK na swoim pasie drogowym, z poszanowaniem wyborów i nawyków kierowcy. Aktywny przy prędkości do 180 km/h (zgodnie z krajowymi przepisami dotyczącymi ograniczeń prędkości), steruje prędkością i kursem pojazdu dla kierowcy.

Funkcja ta, szczególnie przydatna w korkach lub na autostradzie, przyczynia się do bezpieczeństwa, wydajności i spokoju za kierownicą DS 3 CROSSBACK