Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION ZAWIESZENIE MARKI DS W 21 WIEKU

27/05/2020. Kategoria: Marka

Zaprezentowany w 1955 roku oryginalny model DS był ogromnym zaskoczeniem, nie tylko pod względem wizjonerskim i rzeźbiarskim, ale także awangardową technologią. Ludzie wciąż pamiętają hydropneumatyczne zawieszenie, system, który ustanawia nowe standardy przyczepności i komfortu.

Kilka dekad później, zainspirowani tą innowacyjną technologią, która pozostawiła trwały ślad w ludzkich umysłach, inżynierowie DS Automobiles opracowali system aktywnego zawieszenia skanującego drogę. DS ACTIVE SCAN SUSPENSION wykrywa nadchodzący rodzaj powierzchni przed samochodem (5 m) i stale kontroluje niezależnie 4 amortyzatory.