Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS AERO SPORT LOUNGE SZTUKA PODRÓŻOWANIA

11/05/2020. Kategoria: Modele

Samochód koncepcyjny nigdy nie powinien być fantazją. Powinien być wynikiem badań i podejścia, które przenosi markę w przyszłość. DS AERO SPORT LOUNGE reprezentuje średnioterminową wizję DS Automobiles. Ujawnia koncepcje, które mogą być wprowadzone do następnych modeli.

Zaawansowana i nowoczesna technologia: DS AERO SPORT LOUNGE prezentuje nadchodzące trendy dla przyszłych modeli marki. Kształt, materiały i zaawansowanie koncepcji torują drogę kolejnym modelom marki DS.

Dzięki swojej konstrukcji, DS AERO SPORT LOUNGE prezentuje nowy kształt samochodu, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności aerodynamicznej, ze 100% elektrycznym silnikiem E-TENSE, który jest mocniejszy od najnowszego silnika benzynowego. W kokpicie, firma DS Automobiles wykorzystuje nowe, luksusowe materiały, stworzone z myślą o wyświetlaczach, które stały się wirtualne.

Silny popyt na SUV-y z nowymi wskazówkami

Gdy w 2015 roku powstawała marka DS Automobiles, udział w rynku SUV-ów wynosił 22,4%. W 2018 roku ten sam segment rynku przekroczył 38% na całym świecie. Klasa ta spodobała się tak wielu klientom, dzięki swoim mocnym cechom charakteru: wysokiej pozycji do jazdy i dużym kołom.  Segment ten nadal się rozwija.

Elektryfikacja w centrum strategii

Dzięki DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, DS 3 CROSSBACK E-TENSE i wkrótce DS 9 E-TENSE cała gama DS Automobiles jest już zelektryfikowana. W DS AERO SPORT LOUNGE, dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas zdobywania tytułów Formuły E, firma DS Automobiles wyraża swoją ambicję: połączyć czyste, wydajne silniki elektryczne z zasięgiem ponad 650 kilometrów. Akumulator o mocy 110kWh jest wbudowany w podłogę, a zarządzanie energią w oprogramowaniu symbolizuje unikalną wiedzę.