Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

ART LEATHER SKÓRA KTÓRA PODKREŚLA FRANCUSKĄ WIEDZĘ SPECJALISTYCZNĄ

06/05/2020. Kategoria: Marka

Luksusowy francuski savoir-faire jest wykorzystywany w przemyśle motoryzacyjnym dzięki wyjątkowym rozwiązaniom – jednym z nich jest Art Leather, oferowana przez DS Automobiles w modelach DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9, zainspirowana wykończeniem najlepszych wyrobów skórzanych.

Calceophile – nowe słowo, które odnosi się do miłośników obuwia – mógłby zinspirować się wykończeniem DS Art Leather. Ta charakterystyczna sygnatura została stworzona z patyny uzyskanej przez rzemieślników z luksusowej skóry. Praca ze skórą, wykonywana przez renomowanych szewców, jest rezultatem wybitnych umiejętności rzemieślniczych, które uwielbia DS DESIGN STUDIO PARIS.

Przejście od pracy najlepszych rzemieślników do tworzenia samochodu nie jest dziełem przypadku, a przeniesienie nastąpiło w duchu innowacji w DS Automobiles. Praca, po raz pierwszy pokazana w kokpicie samochodu koncepcyjnego DS E-TENSE, została wykonana całkowicie ręcznie, jak haute-couture creation. Było to jednak ujawnienie tego, co zostało już opracowane na potrzeby wprowadzenia na rynek DS 7 CROSSBACK.