Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

HIGH FASHION DS AUTOMOBILES ŚCIEG PERŁOWY

29/04/2020. Kategoria: Modele

Dzięki warsztatowi rzemieślników zajmujących się tapicerką wnętrz samochodów marki DS, DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK i DS 9 prezentują niespotykane wyrafinowanie. Ściegi perłowe są unikalnym znakiem rozpoznawczym.

Zaletą zintegrowania zespołu rzemieślników z DS DESIGN STUDIO PARIS jest możliwość rozwijania wewnętrznej wiedzy specjalistycznej. Przykładem jest ścieg perłowy, który zanim pojawił się w DS 7 CROSSBACK, został poddany kilkuletniej pracy.

Pokazane po raz pierwszy w samochodzie koncepcyjnym DS DIVINE ściegi perłowe, demonstrujące bliską marce dbałość o szczegóły, musiały przejść ciężką serię testów przed produkcją. Opracowane na jednej z maszyn do szycia w dużym warsztacie Couleurs et Matières, pośród setek tkanin, próbek i stylowych wzorów, perłowe ściegi są wynikiem wyczerpujących testów szycia.