Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

ZOBACZ WIĘCEJ DS MATRIX LED VISION

27/04/2020. Kategoria: Modele

Dzięki DS MATRIX LED VISION DS Automobiles jest pierwszym producentem w segmencie B-SUV, który stosuje reflektory matrycowe. Ta zaawansowana technologia okazuje się być prawdziwym atutem pod względem bezpieczeństwa i wygody kierowcy, a także innych użytkowników drogi.

Reflektory DS MATRIX LED VISION, będące kluczową częścią projektu DS 3 CROSSBACK, są technologią awangardową. Złożone z dwóch różnych części, z trzema sekcjami LED dla świateł mijania i modułem MATRIX BEAM dla świateł drogowych, odgrywają główną rolę w projekcie przedniej części DS 3 CROSSBACK.

Po obu stronach DS WINGS moduł MATRIX BEAM jest podzielony na 15 niezależnych jednostek, które zapalają się i wyłączają stopniowo, w zależności od otoczenia wykrytego przez kamerę umieszczoną w górnej części przedniej szyby. Wiązka światła dostosowuje się automatycznie, aby zoptymalizować oświetlenie i umożliwić jazdę na światłach drogowych bez oślepiania innych użytkowników drogi.

 

Zupełnie jak światło dzienne, nigdy nie oślepiające

Kamera umieszczona u góry przedniej szyby DS 3 CROSSBACK wykrywa brak światła. Informacje są wysyłane do reflektorów DS MATRIX LED VISION. Oprócz trzech modułów LED do świateł mijania, moduł MATRIX BEAM zaczyna pracować spełniając funkcję świateł drogowych.