Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DZIKOŚĆ HYBRYDY - NOWA KAMPANIA REKLAMOWA DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

06/03/2020. Kategoria: Modele

- W marcu DS Automobiles rozpoczyna w Polsce kampanię reklamową swojego najnowszego hybrydowego SUV-a klasy premium – DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. Towarzyszyć jej będzie klimatyczny i elektryzujący film reklamowy.
- Produkcja zdobyła już uznanie podczas targów Festival Automobile International w Paryżu. Nagrodzono ją Grand Prix za najlepszy film reklamowy.

Marka DS Automobiles stawia na awangardę nie tylko przy projektowaniu nowych samochodów, lecz także przy realizacji kampanii reklamujących te pojazdy. Przykładem jest film promujący flagowy model marki DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. Twórcy obrazu sięgnęli po zwierzę z japońskiej mitologii. Jest ono hybrydą konia z głową barana, co symbolizuje połączenie elegancji z siłą. Poroże tego niezwykłego stworzenia skrzy się elektryczną energią. Te wszystkie cechy korespondują z wyrafinowaną sylwetką DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 i jego zelektryfikowanym układem napędowym zapewniającym 300 KM mocy przenoszonej na cztery koła.

Film został zaprezentowany podczas styczniowego Festival Automobile International w Paryżu. Wystawa ta, przeznaczona dla samochodów koncepcyjnych i specjalnych, odbywa się w Dôme des Invalides, na terenie paryskiego toru Formuły E – dyscypliny, w której DS Automobiles jest aktualnym mistrzem. Podczas tegorocznych targów produkcja DS Automobiles została honorowana nagrodą Grand Prix w kategorii filmów reklamowych.