Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

ELEKTRYCZNA PREMIERA W WARSZAWIE

18/11/2019. Kategoria: Modele

• Elektryfikacja będzie motywem przewodnim stoiska DS Automobiles podczas warszawskich targów Fleet Market. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce flagowy model DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.
• DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 to hybrydowy SUV klasy premium. Model od niedawna jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.

Targi Fleet Market co roku skupiają przedstawicieli 10 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Podczas targów prezentowane są nowe modele samochodów, a także oferty finansowe, ubezpieczeniowe oraz usługi i programy skierowane do klientów flotowych.

Takie wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych samochodów w ofercie DS Automobiles. Na stoisku marki będzie można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, który pokazuje przyszłość technologii opracowywanych przez DS Automobiles oraz wprowadzony w tym roku SUV segmentu B – DS 3 CROSSBACK. Kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK to połączenie elegancji, komfortu i technologii z najwyższej półki. Ten wyjątkowy samochód wyróżnia imponująca sylwetka, podkreślona przez liczne detale wskazujące na nowoczesność i wyrafinowanie projektu.