Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Sport

DS TECHEETAH PO UDANYM TYGODNIU TESTÓW W WALENCJI

28/10/2019. Kategoria: Sport

Formuła E powraca! Przedsmak nowego sezonu 2019/2020 wyścigów samochodów elektrycznych dała pierwsza oficjalna sesja testowa zakończona w Walencji. Na ostatecznej liście startowej jest 12 zespołów z 24 bolidami. Wszystkie spotkały się w hiszpańskim słońcu, by przekonać się, w jakiej formie są przed początkiem szóstego sezonu mistrzostw świata Formuły E.

Mark Preston, Szef Zespołu DS TECHEETAH: Zawsze ciekawie jest sprawdzić, jakie postępy kto zrobił w czasie letniej przerwy. Oprócz tego w stawce mamy teraz dwa nowe zespoły. W sumie był to ciekawy i udany tydzień. Jestem zadowolony ze zrealizowanych testów – wykonaliśmy zaplanowany program i włączaliśmy naszego nowego kierowcę, Antonia, w to, co robimy. Nie są to jeszcze wiążące wskazania co do możliwości zespołów, ale dobrą zapowiedzią jest to, że obydwaj nasi kierowcy plasowali się w czołówce. Można wnioskować, że jesteśmy dobrze przygotowani do nadchodzącego sezonu.

Xavier Mestelan Pinon, Dyrektor DS Performance: To była niby tylko sesja testowa, ale – nawet jeśli nikt nie przyzna tego głośno – stanowiła pierwszą wyczynową konfrontację przed nowym sezonem. Pierwszą i bogatą w obserwacje i wnioski. Nasi kierowcy są bardzo zadowoleni ze swoich DS E-TENSE FE20. Teraz zamierzamy dobrze wykorzystać cztery tygodnie, jakie nam pozostają do rundy inauguracyjnej, by udoskonalić wszystkie sprawy, które da się poprawić, i do Rijadu przyjedziemy z jasno deklarowanym celem: aby bronić naszych dwóch tytułów mistrzowskich!.