Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Wszystkie samochody osobowe Groupe PSA są homologowane zgodnie z nową normą EURO 6 i już dostępne w sprzedaży

30/08/2019. Kategoria: Marka

Wszystkie samochody osobowe marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall są homologowane zgodnie z nową normą emisji spalin EURO 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC), która będzie obowiązywać od 1 września 2019 roku.

Dzięki starannie przemyślanemu, dokonanemu z wyprzedzeniem przed wejściem w życie przepisów, wyborowi technologii selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i filtra cząstek stałych w silnikach benzynowych (GPF), Groupe PSA po raz kolejny znalazła się w czołówce firm, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania norm.

Nicolas Morel, wiceprezes ds. jakości i inżynierii Groupe PSA, powiedział: „Groupe PSA była jednym z nielicznych producentów samochodów przygotowanych w ubiegłym roku do pierwszego etapu protokołu WLTP1, zdolnych zaoferować po 1 września 2018 roku całą gamę modeli zgodnie z protokołem. Rok później Groupe PSA po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Wszystkie nasze modele samochodów osobowych otrzymały homologację zgodnie z harmonogramem. Wybrane przez nas technologie oczyszczania spalin pozwalają oferować klientom samochody, które spełniają obowiązujące normy i są przyjazne dla środowiska”.