Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

MARKA DS NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU 2018

28/09/2018. Kategoria: Marka

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu francuska marka DS Automobiles zaprezentuje w ramach światowej premiery cztery w pełni zelektryfikowane modele:
- DS 3 CROSSBACK, SUV w stylu high-tech oraz jego w 100% elektryczną wersję DS 3 CROSSBACK E-TENSE,
- DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 z hybrydowym benzynowym układem napędowym o dużej mocy,
- DS E-TENSE FE 19, w 100% elektryczny jednomiejscowy bolid z mistrzostw FIA Formuły E w nowych barwach wyścigowych na sezon 2018/2019,
- DS X E-TENSE, w pełni elektryczny dreamcar, wizja luksusowego samochodu marzeń w 2035 roku by DS.

Oprócz światowej premiery DS 3 CROSSBACK podczas Salonu Samochodowego marka DS rozpocznie przyjmowanie zamówień na ten model, a także na jego limitowaną edycję inauguracyjną DS 3 CROSSBACK LA PREMIÈRE.

Ponadto DS Automobiles pokaże nową limitowaną edycję DS 3 FOREVER, która uzupełnia nową gamę DS 3. Gama dysponuje zmodyfikowaną elektroniką, która umożliwia wprowadzenie nowych, zaawansowanych technologicznie systemów.

Ekskluzywne stoisko DS usytuowane w pawilonie nr 1 centrum targowego Parc des Expositions przy Porte de Versailles zaprasza odwiedzających do wejścia w świat modeli marki. Wystarczy pójść za grą świateł LED rozmieszczonych wzdłuż trasy zwiedzania i znakami E-TENSE (E-TENSE jest oznaczeniem wszystkich zelektryfikowanych wersji modeli DS), aby dowiedzieć się wszystkiego o teraźniejszości i przyszłości DS. Zapraszamy od 4 do 14 października w Paryżu.