Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 3 CROSSBACK - IKONA STYLU HIGH-TECH

14/09/2018. Kategoria: Modele

Imponujący styl i niespotykane proporcje nadwozia, unikatowe, innowacyjne rozwiązania i najwyższy poziom wyrafinowania, w 100% elektryczna wersja E-TENSE... Model DS 3 CROSSBACK pokonuje kolejne granice. Całkowicie nowa platforma, na której został zbudowany, stwarza zupełnie nowe możliwości techniczne i stylistyczne. Model DS 3 CROSSBACK czuje się swobodnie w mieście i na trasie. Wykracza poza utarte schematy dzięki wielu przełomowym rozwiązaniom technologicznym, takim jak reflektory DS MATRIX LED VISION, automatycznie wysuwane, wtopione w powierzchnię drzwi klamki, w pełni cyfrowe miejsce kierowcy… Awangarda w połączeniu z licznymi systemami bezpieczeństwa i wspomagania prowadzenia, w tym systemem jazdy autonomicznej drugiego poziomu, zapewnia bezprecedensową jazdę w warunkach dyskretnego komfortu i wyciszenia.
Elegancki i przyciągający uwagę DS 3 CROSSBACK bez wątpienia zainteresuje klientów, którzy poszukują stylowego, dynamicznego i wyposażonego w najnowsze technologie SUV-a.

„DS 3 CROSSBACK idealnie wpisuje się w drugą generację modeli DS, które są liderami w swoich segmentach pod względem technologii i wyróżniają się wyjątkowym wyrafinowaniem. Wraz z pojawieniem się DS 3 CROSSBACK, DS Automobiles otwiera nowy rozdział w swojej historii - erę elektryfikacji. DS 3 CROSSBACK w wersji E-TENSE to w 100% elektryczny samochód, bez kompromisów w zakresie stylistyki czy parametrów użytkowych”.

Yves Bonnefont - dyrektor generalny DS Automobiles


„DS 3 CROSSBACK oferuje całkowicie nowy sposób korzystania z samochodu i unikatowe doznania z jazdy, idąc drogą wyznaczoną przez wyjątkowy model DS 7 CROSSBACK. Ma wszystko, co niezbędne, aby zdobyć uznanie i lojalność wymagających klientów, którzy nie chcą rezygnować z kompaktowych wymiarów i pojemnego wnętrza.
Amatorzy pięknych przedmiotów będą zachwyceni jego atletyczną stylistyką, kreatywnie zaprojektowanym wnętrzem i starannością widoczną w każdym detalu. Awangardowe technologie zapewnią klientom wyjątkowe doświadczenie przyjemnej jazdy w pełnym komforcie i spokoju ducha, niezależnie od trasy oraz napędu, w 100% elektrycznego lub spalinowego. DS 3 CROSSBACK to kwintesencja marki DS. To wyrafinowanie stylistyczne i zaawansowane technologie w kompaktowym nadwoziu. Nowy model wyznacza ważny etap w rozwoju i ekspansji DS Automobiles”.

Eric Apode - dyrektor ds. produktów i rozwoju marki DS Automobiles