Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

WSZYSTKIE MODELE DS AUTOMOBILES OFEROWANE KLIENTOM UZYSKAŁY HOMOLOGACJĘ ZGODNĄ Z PROTOKOŁEM WLTP

05/09/2018. Kategoria: Modele

DS 7 CROSSBACK od początku spełnia najostrzejsze wymagania testu WLTP. Obecnie wymagania te spełniają również pozostałe modele marki DS Automobiles. Zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone w tym teście są zbliżone do rzeczywistych warunków użytkowania samochodu.

Cała produkowana aktualnie gama modeli DS Automobiles spełnia wymagania normy Euro 6.2 zgodnie z protokołem WLTP, dzięki zastosowanym nowym technologiom takim jak filtr cząstek stałych w silnikach benzynowych (GPF) i selektywna redukcja katalityczna w silnikach wysokoprężnych (SCR).

Yves Bonnefont, dyrektor generalny DS Automobiles powiedział: „Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego od początku wspieraliśmy działania na rzecz wdrożenia procedur reprezentatywnych dla sposobu użytkowania samochodów przez klientów i staramy się przystosowywać z wyprzedzeniem do nowych protokołów, aby utrzymać się w technologicznej awangardzie. Bardzo dobrym przykładem jest filtr cząstek stałych montowany w silnikach benzynowych PureTech modelu DS 7 CROSSBACK od dnia jego inauguracji. Obecnie wszystkie produkowane przez nas samochody mają homologację zgodną z normą Euro 6.2”.

Wraz z inauguracją DS 7 CROSSBACK, pierwszego modelu drugiej generacji, DS Automobiles rozwijał dedykowaną sieć sprzedaży, na którą składa się 345 DS STORES i DS SALONS. Do końca 2018 roku ich liczba wzrośnie do 500 globalnie. DS Automobiles wdraża jednocześnie program DS „Only You”, obejmujący ofertę eksluzywnych usług premium budujących unikatową relację marki z klientem.