Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 7 CROSSBACK – NAJLEPSZY FLOTOWY SUV KLASY PREMIUM

04/07/2018. Kategoria: Modele

Flagowy model DS Automobiles po raz kolejny został doceniony przez ekspertów z branży flotowej. SUV DS 7 Crossback został wybrany najlepszym samochodem w kategorii SUV Premium, w IV edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium.

Po nagrodzie przyznanej w konkursie „Fleet Awards Polska”, nowy SUV DS 7 Crossback ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez miesięcznik „Fleet Market” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium DS 7 Crossback został wybrany najlepszym SUV-em klasy Premium.

W teście brało udział 90 samochodów, rywalizujących w 14 kategoriach. Przeprowadzono go na torze „Kielce” w Miedzianej Górze. Starannie dobrane grono ekspertów odpowiedzialnych za samochody w dużych flotach z różnych branż, a także przedstawiciele firm leasingowych i z sektora Car Fleet Management przez dwa dni testowali wszystkie samochody, oceniając je według opracowanej wcześniej ankiety. Za przebieg testu odpowiadali profesjonalni instruktorzy bezpiecznej jazdy z Driving Experience. Test został przewidziany na kilku próbach dedykowanych poszczególnym segmentom, m.in.: duża i mała pętla, emotion tour, strefa SUV, off road oraz jazda miejska.