Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS 7 CROSSBACK – IDEALNY SAMOCHÓD DLA MANAGERA

11/06/2018. Kategoria: Modele

Magazyn „Flota” po raz kolejny przyznał nagrody „Fleet Awards Polska”. DS 7 Crossback został doceniony w kategorii „Najlepszy samochód kompaktowy premium”, pokonując w niej siedmiu rywali.

Przedstawiciele firm i przedsiębiorcy stanowią najliczniejszą grupę wśród kupujących nowe samochody. Aż 65 proc. nowych pojazdów jest obecnie rejestrowanych na firmy. Dynamiczny rozwój rynku flotowego spowodował, że trzebne były narzędzia pomagające klientom dokonywać najlepszego wyboru. Jednym z nich jest plebiscyt „Fleet Awards Polska” organizowany przez magazyn „Flota”.

Konkurs przebiega w dwóch etapach. W pierwszym z nich – głosowaniu przez stronę internetową – wzięło udział przeszło 21 tys. użytkowników. To dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Było to możliwe dzięki otwarciu się na przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nominowano 131 pojazdów, w 19 kategoriach. Dodatkowo głosowano w 10 kategoriach dotyczących usług i produktów.