Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

DS X E-TENSE- NASZA WIZJA SAMOCHODU W 2035 ROKU

11/05/2018. Kategoria: Modele

Zamknąć oczy, puścić wodze fantazji... Pozwolić zmysłom na wyobrażenie nowych kształtów, nowych materiałów i nowych technologii, by powstał projekt luksusowego samochodu przyszłości. Projektanci DS Automobiles podjęli wyjątkowe wyzwanie zaprojektowania samochodu marzeń o niezrównanym poziomie wyrafinowania. DS X E-TENSE to ich wizja samochodu marzeń w 2035 roku.

 

Futurystyczne wyzwanie

 

DS Automobiles, producent awangardowych modeli samochodów jest symbolem francuskiej przebojowości. Marka oferuje samochody, które łączą wyrafinowanie z zaawansowanymi technologiami. Kilka dni temu zaprezentowany został wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju samochód, będący uosobieniem marzeń, pragnień i fantazji.

                                                                                                       
W dogłębnie zmieniającym się sektorze motoryzacyjnym, konstruktorzy DS Automobiles mają warunki, aby realizować marzenia, wyobrażając sobie świat jutra i dzieląc się swoimi motoryzacyjnymi pasjami. Marzenia o przyszłości bez ograniczeń, stały się impulsem do stworzenia samochodu - DS X E-TENSE.

 

Kreatorzy i pasjonaci z DS Automobiles nakreślili własną wizję 2035 roku, która daleko odbiega od powszechnej koncepcji pozbawionych wyrazu samochodów. Postawili przed sobą ambitne zadanie połączenia zaawansowanych technologii z poezją. DS X E-TENSE jest ich wyobrażeniem francuskiego luksusu w 2035 roku.

 

Stworzyli pojazd będący wyobrażeniem luksusowego, nowoczesnego świata jutra, z technologiami, które dopiero będą rozwijane, ale również świata pięknego i ludzkiego, zmysłowego i inspirującego..